Eesti Samsung Uudised

Samsung Gear S3 nutikell tuli Eestis müügile

Samsung Gear S3
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Samsungi uusim nutikell Gear S3, mis pakub IP68 vee- ja tolmukindlust, uuemat disaini ja lisavõimalusi, on alates tänasest müügil kõikjal Baltikumis ning seadme soovituslik hind algab 399 eurost.

Gear S3 põhiomaduste hulka kuuluvad IP68 veekindlus, mobiilimaksed, GPS, 4G internet ning sisseehitatud kõlar. S3-st on kaks versiooni: Gear S3 frontier on vastupidava ja aktiivse välimusega ning püsiva stiiliga nutikell Gear S3 classic on pigem tavaline.

Gear S3 on traditsioonilisest kellavalmistamiskunstist inspireeritud nutikell, mis pakub senisest enam kasutajamugavust ning uusi funktsioone, muutes mugavamaks mitmed igapäevased toimetused,” rääkis Samsung Eesti mobiilidivisioni juht Antti Aasma. “Näiteks pakub S3 nutikella pöörlev äär võimalust kõnele vastata või sellest loobuda kõnest ilma ekraani puudutamata, lükata edasi märguandeid ja äratusi. Tekstisõnumeid saab kirjutada otse nutikella ekraanile tähti joonistades,” tutvustas Aasma Gear S3 võimalusi.

Teised Samsungi uued tooted - Gear 360 kaaamera, Gear IconX kõrvaklapid ja Gear Fit2 aktiivsusmonitor - on juba Eestis müügil
Teised Samsungi uued tooted – Gear 360 kaaamera, Gear IconX kõrvaklapid ja Gear Fit2 aktiivsusmonitor – on juba Eestis müügil

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: