Äpid Uudised

Samsung on arendamas äppi, mis teeb üminast muusika

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Selle asemel, et esitleda mõnda uut telefoni või nutikella, teatas hoopis tehnikagigant Samsung, et hetkel on arendusjärgus uus äpp Hum On!, millega saab muusikat luua vaid ümisedes.

Hum On! võimaldab nii professionaalsetel muusikutel kui ka tavainimestel ja lastel luua meloodilisi muusikapalu ainult nutitelefoni abiga ning ilma segaduseta.

Kõige lihtsamini saaks uut äppi nimetada kui üminatõlkijat, kuna see tõlgib ümina muusikaks. Pärast ümisemist muudab äpp ümina nootideks ning esitab loo valitud stiilis, milleks saab olla kas R&B, klassika või rock.

Loodud lugusid saab jagada sotsiaalmeedias ning ka enda jäädvustatud videotes kasutada, kus ei pea sel juhul muretsema autoriõiguste pärast.

Äpp tunnetab kasutaja ümina helikõrgusi ja kestvust, mille põhjal lõpuks muusika tekib. Samsungi sõnul on Hum On! äärmiselt kasutajasõbralik võrreldes teiste samalaadsete äppidega.

“Juba aastasadu on muusikat loonud väga vähesed, kuid Hum On!’iga saab igaüks inspiratsiooni muuta suurepäraseks muusikaks,” lausus  projektijuht David Choi.

Praegu käib arendus äpi täpsuse kõrgendamiseks. Samuti teeb Samsung koostööd muusikutega, kes aitavad äpi muuta täiuslikuks, aga samas väga arusaadavaks. Väljalaskeaega hetkel ei avalikustata.1

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: