Samsung Uudised

Selline tuleb Samsung Galaxy S8

Kuigi kõlakaid ja jooniseid uutest seadmetest ilmub tavaliselt mitmeid nädalaid (või kuid) enne nende avalikustamist, ei saa nende tõepära kunagi kinnitada. Vahel lekivad hoopis telefonide väljanägemised hoopis lisatarvikute tootjate poolt.

Nii on läinud ka Galaxy S8 ja S8+ telefonidega, mille mitmesuguseid puidust, kivist, süsinikkiust, metallist, nahast, puidust ja ka tavalisi värvilisi kaitsekilesid müüb USAs tuntud kaitsekilede valmistada dbrand. dbrandi lehel on väljas ka telefonide eelvaated, millele saab reaalajas paigaldada erinevaid kaitsekilesid ja näha nende väljanägemist. Seda, kuidas teavad telefoniümbriste-lisatarvikute tootjad nii täpselt telefonide välimust ja suurust, saab selgitada päris lihtsasti: telefonide tootjad annavad sellistele firmadele telefonide mõõtmed ja välimuse juba enne avalikustamist, et need firmad saaksid hakata oma lisatarvikuid vastavalt disainima ja tootma.

Sealsete piltide järgi tundub, et S8 ja S8+ mudelid tulevad täpselt sellised, nagu mitmed infolekitajad rääkinud on: telefonides pole ruumi raisatud, vaid peaaegu tervet telefoni esikülge katab ekraan. Vaid telefoni ülaosas on väike ekraanita ala, kus asuvad sensorid ja esikaamera.

 

 

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

  • Pre5G

    Palju olulisem on see, et akud hakkavad tulema Sony-lt ja Murata-lt. Ehk siis “plahvatavte akude” kamm peaks sellega möödas olema.

    1. Samsung to Use Sony Batteries in Galaxy S8 and Galaxy S8 Plus Phones
    2. Samsung Taps Japanese Company as Galaxy S8 Secondary Battery Supplier

    Murata Manufacturing would only be a secondary supplier

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: