Droonid Uudised

Singapuri ülikooli õpilased valmistasid inimest kandva drooni

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mõned kuud tagasi avaldati internets video droonist, mis kannab inimest. Nüüd tegid Singapuri ülikooli õpilased valmis sarnase drooni, mis suudab jällegi kanda täiskasvanud inimest. Õpilased panid droonile nimeks Snowstorm, mis suudab kanda kuni 70 kg raskust viis minutit.

Drooni ühe looja sõnul oli nende eesmärgiks teha lennumasin, mis oleks esmakordselt ohutu ka toas lendamiseks nig oleks samas keskkonnasõbralik. Turvalisuse tagamiseks on propellerite ümber paigaldatud suur ja kerge raam, et kokkupõrkel keegi viga ei saaks. Vajalikud akud asuvad reisija tooli all. Maandumiseks on Snowstormil kummijalad, mis tagavad rahuliku maandumise.

Praeguse prototüüpdrooniga on võimalik tõusta maapinnast kuni kahe meetri kõrgusega ning koos pardal oleva inimesega ainult alla ühe meetri maapinnast. Õpilastel läks drooni disainimiseks, ehitamiseks ja tarkvara loomiseks kokku umbes aasta ning tulevikus on neil paanis seda ideed edasi arendada ja luua droon, mis lendaks kauem, kiiremini ja kõrgemale.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: