Uudised

Solarin on kõige turvalisem nutitelefon, mis iial loodud

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kaks aastat Solarini nutitelefoni arendanud idufirma Sirin Labsi väitel on tegu kõige kaugemale arenenud nutitelefoniga maailmas.

Sirin Labs on telefoni luues pannud põhirõhu kolmele põhiomadusele: disainile, turvalisusele ja ühenduvusele.

Rääkidest turvalisusest, ei saa mainimata jätta, et nutitelefoni operatsioonisüsteemiks on Android, mis pole kuigi turvaline. Androidi teeb väidetavalt üliturvaliseks Zimperium, mis on maailmatasemel telefoni turvav kaitse, mis on maailma kõige võimsam, kui välja arvata luureagentuuride valduses olev tehnoloogia.

Sirin Labs on teinud koostööd ka KoolSpan’iga ja on intregeerinud telefoni 256-bitise AES krüpteeringut teostava kiibi telefoni. Tegemist on sama tehnoloogiaga, mida kastuab sõjaväga oma kõnede kaitsmiseks. Krüpteeritud kõnede tegemiseks on telefoni tagapaneelil lüliti – kui krüpteerimist pole vaja, on see väljalülitatud, aga kui tegelete millegi salajasega, saab lülitada kõnede krüpteeringu sisse.

Tootja sõnul on see telefon üsna vajalik kuulsustele ja tippjuhtidele ning teistele, kelle amet ei luba kõnede pealtkuulamist.

Riistvaraliselt on samuti tegu väga-väga hea telefoniga. Sel on 23.8-megapiksline laserfookusega kaamera ning ekraan on 5.5-tolline, millel on QHD resolutsioon.

SOLARIN - Security Switch

Heligurmaanide soove arvesse võttes, lisas Sirin Labs telefonile kolm võimsat tugeva bassiga kõlarit, mis on sarnased HTC väga korralike BoomSound kõlaritega, mis oli HTC One nutitelefonis.

Ka telefoni korpusega on disainerid vaeva näinud. Nimelt on seadme korpus kordades kvaliteetsem ja robustsem tavalistest unibody korpustest, mid on samut näiteks HTC usinalt kasutanud.  Sirini korpus on tehtud metallist ja liittõmmisest. Jah, päris tundumatu nimetus. See on kvaliteetne materjal on kasutusel olnud varem peamiselt kosmosetööstuses.

Uhket ja kvaliteetset korpust hoiab kriimuvabana Gorilla Glass 4. Saadaval on ka süsinikkiust tagusega mudel.

Alati hästi maailmaga ühenduses olemine on ka üheks Solraini müüginumbriks. Selles osas saab nutifon kätte internetikiiruse kuni 4.6Gb/s. See saavutatakse tänu erinevatel sagedustel töötava X10 LTE (4G) ja WiFi koostööle.

Telefon tundub igati korralik ning see ei tundu, vaid on ka väga turvaline ja kvaliteetne. Siiski on üks “aga”. Nimelt telefoni hind on umbes 15000 dollarit ehk umber 13450 eurot. Tellida saab Sirin Labsi kodulehelt alates tänasest.

SOLARIN - Upright Front with Security UI

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: