Sony Uudised

Sony avalikustas SmartBand 2 nutivõru

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nutivõrud ehk aktiivsusmonitorid pole turul kuigi populaarsed, sest näiteks mõne soodsama nutikellaga saab rohkem ära teha kui nutivõruga. Suurimaks müügiargumendiks nutikellaladel nutivõru ees on see, et nutikellalladel on ekraanid, kust saab näha teavitusi ning sirvida läbi erinevate rakenduste. Küll aga on nutivõrud mõeldud rohkem liikuvale inimesele, kes tahab enda aktiivsust jälgida.

Sony avalikustas täna enda uue silikoonrihmaga ja pulsianduriga nutivõru SmartBand2.

Kogu ööpäeva sinu aktiivsust jälgivaid nutivõrusid on turul päris palju. Ühe nutivõru ehitamine on suurtootjatele käkitegu tänapäeval. Uuel Sony SmartBand 2 nutivõrul on olemas kõik funktsioonid, mis on näiteks Fitbit Charge HR’il ning Polar Loop 2-l.

Mida Sony SmartBand 2 teha suudab?

Esiteks suudab Sony SmartBand 2 lugeda südamelööke sportimise ajal ning lugeda inimese liikuvust kogu päeva jooksul.

Teiseks on SonySmartBand 2 nagu mini- nutikell, sest see annab uutest e- kirjadest, sõnumitest ja kõnedest märku LED tulukestega ning vibratsiooniga.

Kolmandaks on võimalik Sony nutivõruga juhtida oma telefonis toimuvat. Erinevate nupukombinatsioonidega on võimalik näiteks telefonis mängiv muusika seisma panna, edasi kerida või teha midagi muud. Eelmainitud asjade tegemiseks on loomulikult vaja nutitelefoni installeerida nutivõru juhtimise rakendus. Rakenduse kaudu saab seadistada ka öörežiimi, mis ei anna uutest teavitustest märku magamise ajal. Lisaks on võimalik seada rakenduses äratamise aeg ning nutivõru hakkab vastaval ajal vibreerides äratama.

Sony SmartBand 2 suudab neljandaks mõõta stressitaset ning stressitaset ning õnnelikkust. Lisaks sellele on Sony nutivõru veekindel, garanteerides selle mugava kandmise igal pool.
Üheks miinuseks on selle toote akukestvus, sest tootja sõnul peab selle aku vastu kuni kaks päeva.

Sony SmartBand 2 jõuab müügile septebris ning hinnaks saab olema umbes 120€.

Tootevideo:

SmartBand 2 ametlikku veebilehte vaata siit

 

Allikas: CNET

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: