Uudised

Sony töötab uue mahukama ning väiksema telefoniaku kallal

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sony on väidetavalt arendamast uut nutitelefonide akut, mis kestab peaaegu poole rohkem tavapärastest liitium-akudest. Kui teised tootjad keskenduvad sellele, et telefone tänu Quick võiFast charge tehnoloogiatele kiiremini laadida, siis Sony on esimene telefonitootja, kes on hakanud tõsisemalt mõtlema väävliühend-akudele.

Saladus peitub uues akutüübis, kus on kasutusel väävliühend tavalise liitium-aku asemel. Uus ühend suudab endas korraga rohkem energiat talletada.

Väävliühend-akud pole täiesti uus nähtus, varem on neid kasutatud elektroodidesl. Lisaks suuremale energia mahule toimivad sedatüüpi akud ka kiirematel kiirustel.

Uute akude suureks plussiks lisaks suuremale mahutavusele on nende füüsiline suurus, mis on praegustest märgatavalt väiksem. Tänu uuele tehnoloogiale on võimalik, et tulevikus on telefonid
ligikaudu 40% õhemad ning akud kestavad senisest kauem.

Ettevõtte sõnul on uus akutehnoloogia alles testimisel ning enne 2020. aastat uute akudega õhemaid ja kauakestvaid nutitelefone kahjuks näha ei saa.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: