Uudised

Soome “pusletelefon” kogueb Indiegogo’s toetusi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Project Ara-st pole ammu midagi kuulda olnud, sest hiljuti käivitati ühisrahandussaidil Indiegogo kampaania, mille soovitud 250,000 dollari kogunemisel plaanitakse PuzzlePhone nimeline modularne nutitelefon viia masstootmisesse. Kampaania lehelt on hetkel võimalik endale soetada PuzzlePhone’i, mille baasversiooni saaks kätte 333 dollari eest.

Vaata tutvustavad videot PuzzlePhone’ist:

Kõik telefonimudelid suudavad esialgu endas hoida tundmatu nimega 8 tuumalist protsessorit , 3GB muutmälu, 5-tollist 1080p FullHD ekraani, 12-megapikslist kaamerat ja 5 megapikslist esikaamerat.

Soodsaimal mudelil on vaid 16GB sisemälu ja see on ehitatud plastikust, aga 100 dollarit rohkem maksev mudel on ehitatud osaliselt metallist ja sellel on 32GB sisemälu. Saadaval on ka väga väikestes kogustes mudel, mis maksab 777 dollarit, aga sellel on 64GB sisemälu ja see on veel kvaliteetsemalt ehitatud.

Kui otsustate PuzzlePhone’i juba praegu Indiegogo’st ära tellida, siis kahjuks telefon ei jõua enne järgmise aasta sügist kohale, aga PuzzlePhone on kindlast värrt ostmist, sest Project Ara modulaarsete telefonide kohta on väga vähe teada ja kindlasti saab see olema veel kallim kui meie naabrite uus PuzzlePhone.

Allikad: Indiegogo, PuzzlePhone

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: