Uudised

Spotify võtab kokku aasta muusikas

0

Kätte on jõudmas aasta lõpp ning koos sellega on suurettevõtted hakanud väljastama aastat kokkuvõtvaid statistikaid. Lisaks sellele, et maailma suurim muusikastriimimisteenuse Spotify on võtnud kokku 2015. aasta muusikas pakutakse personaalset statistikat ka igale kasutajale.

Kõigile Spotify kasutajatele avanes võimalus logida sisse aadressil spotify.com/2015 ning seal näha näiteks aasta jooksul kuulatud muusikat, aga veel põnevam on seal näha näiteks numbreid selle kohta, mitu tundi olete muusikat kuulanud aasta jooksul, mitme erineva esitaja muusikat olete kuulanud ning lõpuks infot ka selle kohta, mitut erinevat muusikapala olete üldse kogu aasta jooksul kuulanud.

Lisaks on võimalik teada saada, millise esitaja ja milliseid lugusid olete kuulanud kõige rohkem.

Ewert and the Two DragonsEelmisel nädalal avalikustas ettevõte ka enima muusikakuulamisega artisti, kelleks oli Drake ning kokku kuulati tema muusikat 1,8 miljardit korda. Päris ulmeline arv?

Lisaks personaalsele ja globaalsele statistikale on olemas ka riigipõhine statistika. Sellest tuleb välja, et eestlased kuulasid 2015. aastal Spotify vahendusel enim Ed Sheerani muusikat, talle järgnesid The Weeknd, Calvin Harris ning Avicii.

Kõige populaarsem Spotifyst kuulatud lugu eestlaste poolt oli Major Lazeri – Lean On. Žanritest meeldib eestlastele enim pop, rock ning hip-hop.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Prantsusmaa ametivõimud soovivad WiFi kasutust piirata ja sotsiaalvõrgustikes rohkem “nuhkida”

Eelmine lugu

Twitter ei lõika enam pilte automaatselt ning mitme pildiga säutsudel kuvatakse pilte palju “viisakamalt”

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised