Connect with us

Uudised

Suurepärane võimalus: saa tasuta XYZ domeen ja veebimajutus Hostinger’ist

Avaldatud:

Rahvusvaheline domeeni ja veebimajutuse pakkuja Hostinger hakkas hiljuti pakkuma võimalus saada .XYZ dommen ja veebimajutus (2GB kettamahtu) täiesti tasuta. Kreetiitkaardiandmeid vaja ei lähe. Pakkumise käigus on võimalik saada domeen ja soovi korral tasuta veebimajutus 12. kuuks – kui peale seda soovite teenust edasi kasutada, siis tuleb maksta.

Veebilehe haldus pole üldsegi keeruline, sest lisaks tavalistele FTP kontodele saab kasutada tarkvarapaigaldajat, millega saab veebilehele paari minutiga automaatselt paigaldada enda lemmiku sisuhaldustarkvara nagu Durpal või WordPress. Lisaks nendele on valikus veel mitukümmend erinevat sisuhaldustarkvarakomplekti, mida saab automaatselt paigaldada. Nii saate enda blogi või teist tüüpi veebilehe tööle panna kõigest loetud minutitega.

.XYZ domeenilõpp pole üldse tundmatu, sest nätieks otsingumootorigigant Google otsustas enda uue lehe nimeks valida abc.xyz.

Teenus ei piirdu ainult veebilehega, sest sama domeeninimega saavad kasutajad endale luua ka e-posti kontod.

Hostinger on rahvusvaheline veebimajutuse pakkuja, kelle serverid asuvad Euroopas, Ameerikas ja mujal. Kasutaja saab muidugi ise valida, millesesse suurde ja turvalisse serverikeskusesse tema veebileht majutatakse.

Kui soovte rohkem kettamahtu ja tuntumat domeenilõppu, siis on võimalik väga soodsalt endale domeen ja veebimajutus Hostinger’ist soetada. Soodsaim tasuline veebimajutuse pakett maksab vaid 3 eurot kuus ja selle eest saate piiramatult andmeedastusmahtu ja kõvakettamahtu, mis on ainulaadne pakkumine.

Telli enda .XYZ domeen ja tasuta veebimajutus siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: