Uudised

TehnikaPilgust sai Kuvar

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tere!

Umbes aasta aega tegutsenud tehnoloogiaportaal Tehnikapilk.ee muutus Kuvariks. Uus lehekülg võimaldab olla tehnovaldkonnas toimuvaga veelgi paremini ja kiiremini kursis.

Ühe osa sellest kiirusest moodustab saidi avanemiskiirus. Testide tulemusena selgitasime välja, et Kuvar on Eesti tehnoloogiaportaalidest kõige kiiremini avanev ning see ei võta kuigi palju internetimahtu ja avaneb kiiremini ka aeglase ühenduse korral.

Samuti tegeleme usinalt ka sellega, et uudised ja muud lood jõuaksid lehele üles kiirelt ja mitte päevi ja nädalaid hiljem, nagu mitmed teised lehed teevad tihti.

Kuvar.ee ühendab kõik tehnoloogiavaldkonda puudutava olulise info, et lugejad saaksid olla alati kursis uusimate ja olulisemate tehnouudistega kõikvõimalikest seadmetest – alustades nutikellade ja kõrvaklappidega ning lõpetades autode ja lennukitega. Samas on esindatud õpetused, mille abil saada selgeks elementaarsed tehnovaldkonna nipid ning arvustuste näol on võimalik teada saada, milline toode on oma hinda väärt ning millised mitte. Samuti saab saidilt leida kõikvõimalikke muud-tüüpi intervjuusid ja eksklusiivartikleid.

TehnikaPilk.ee hakkab peagi Kuvari lehele külastajad ümbersuunama, sellega seoses on kõik TehnikaPilk.ee lood siin lehel üleval, et neid alati lugeda saaks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: