Tele2 logo
Tele2 Uudised

Tele2 arendab koos Microsoftiga telefonikõne tõlkijat

Tele2 lubab koos Microsoftiga tulla välja rakendusega, mis tõlgib telefonikõne reaalajas võõrkeelde.

Tele2 grupi asepresidendi Lars Torstenssoni sõnul ühendati Microsofti Translator tõlkerakendus Tele2 võrguga. “Praegu testime tõlkelahendust nii laua-, nupu kui ka nutitelefoniga ja see toimib hästi,” ütles Torstensson.

Torstenssoni sõnul saab programm kõnest aru ning peale seda kui inimene on ühes keeles oma jutu lõpetanud, järgneb sellele kohe teises keeles tõlge. Plaanime teenuse eri riikides käivitada ja loodame, et see muudab miljonite inimeste elu lihtsamaks,” ütles Torstensson.

Tele2 asedirektori sõnul võimaldab rakendus inimestel suhelda paljudes keeltes. “Näiteks tõsta toru ja broneerida hotell hiina keeles või pidada telefonikonverents äripartneriga Tšiilis. Samuti suudaks meie enda klienditeenindus vajadusel vastata küsimustele paljudes eri keeltes,” kirjeldas Torstensson võimalusi.

“Rakendusel on palju kasutusvõimalusi ja lõpuks otsustavad kliendid, mida nad sellega teevad. Meie näeme, et praegu on palju inimesi, kel on suur vajadus ennast teises keeles arusaadavaks teha ning tahame juba sel suvel seda parandada.”

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: