Eesti Uudised

Telia endine erakliendi- ja turundusüksuse direktor Piret Mürk-Dubout asub augusti lõpus tööle Tallinna Lennujaama juhatuse esimehena

Piret Mürk-Dubout. Foto: kuvatõmmis Digitarga videost
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Täna kogunenud Tallinna Lennujaama nõukogu määras ettevõtte uueks juhatuse esimeheks Piret Mürk-Dubout (46), kes asub ametisse 29. augustil. Uue juhatuse esimehega sõlmiti täna tööleping viieks aastaks.

Tallinna Lennujaama nõukogu esimehe Margus Puusti sõnul on ettevõtte nõukogul väga hea meel, et rahvusvahelise tippjuhtimise kogemusega Piret otsustas võtta vastu väljakutse juhtida Eesti üht olulisimat väravat.

„Tallinna Lennujaamal on juba töös mahukad arendusplaanid ja ehitusprojektid ning on oluline, et kogu selle pingelise perioodi vältel seisaks ettevõtte eesotsas energiline ja teotahteline tippjuht. Piret langetas meie rõõmuks otsuse siduda oma elu ja töö Eestiga ning usun, et sellest ei võida mitte ainult Tallinna Lennujaam, vaid kogu Eesti majandus tervikuna,“ märkis Puust.

Piret Mürk-Dubout sõnul on ta väga positiivselt meelestatud koostöö osas sedavõrd professionaalse organisatsiooniga kui Tallinna Lennujaam. „Ettevõtte arenguplaanid on küll paigas ning suured investeeringud vajavad oskuslikku juhtimist, kuid lisaks usun, et mu varasem rahvusvaheline töökogemus loob kindlasti palju võimalusi lennujaama arendamiseks täiendavates ärisuundades,“ lisas Mürk-Dubout.

Piret Mürk-Dubout on õppinud juurat ja ajakirjandust Tartu ülikoolis ning rahvusvahelist ärijuhtimist EBSis. Varem on ta töötanud Eesti Telekomi kontsernis erinevatel kõrgetel ametikohtadel Eestis ja rahvusvaheliselt. Enne seda on ta olnud CNN Internationali korrespondent, ETV „Aktuaalse kaamera” toimetaja, Hill and Knowlton Eesti AS-i vanemprojektijuht, siseministeeriumi avalike suhete osakonna juhataja, ajalehe Sakala korrespondent jt.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: