Foto: Kuvar
Eesti Telia Uudised

Telia kliendid kasutavad viimasel ajal reisil rohkem mobiilsideteenuseid kui kunagi varem

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Viimase poole aastaga on paljude Telia klientide mobiilse andmeside kasutus välisriikides reisides kasvanud ligi kümme korda. Eelmise aasta lõpus ulatus klientide poolt kasutatav mobiilse interneti maht Baltimaades ja Skandinaavias reisides keskmiselt 30 megabaidini päevas, aga täna kasutavad Mobiilse elu pakettide kliendid andmesidet keskmiselt 250-300 MB päevas. Kõige rohkem tarbivad Mobiilse elu kliendid andmesidet Soomes, millele järgnevad Läti, Rootsi ja Norra.

„Kliendid, kes kasutavad mobiilset internetti arvutis, tarbivad andmesidet veelgi enam ning rändluses on numbrid tõusnud, küündides Baltimaades ja Skandinaavias keskmiselt 1200 megabaidini päevas,“ sõnas Telia Eesti kõneside grupi juht Leila Leeben.

Klientide varasemast aktiivsem mobiiliteenuste kasutamine välismaal on tingitud sellest, et viimase poole aastaga on rändlusteenuste hinnad ja tingimused muutunud märgatavalt soodsamaks.

Varasemast muretuma andmeside kasutamise kõrval väärib esile tõstmist ka kulude kokkuhoid: täna on võimalik 250-300 megabaidise andmemahu kasutamisel rändluse lisatasude pealt kokku hoida 15-18 eurot päevas.

Telia klientidele on hetkel avatud 50 riigis 4G võrk, mis võimaldab ka rändluses kasutada ülikiiret mobiilset interneti, et kasutusharjumused võrreldes Eestiga ei peaks muutuma.

Telia Mobiilse teenuse elu kliendid saavad Baltimaades ja Skandinaavias viibides kasutada mobiilse andmeside ja kõneside teenuseid koduturu hinna ja tingimustega. 1. juunist sisaldab aga osa Mobiilse elu pakette andmeside mahtu, mida saab Euroopa Liidus reisides kasutada koduturu hinna ja tingimustega.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: