Connect with us

Uudised

Top 5 parimat Pebble Time Round nutikella head omadust

Avaldatud:

 

Üsnagi tuntud nutikellade tootja Pebble avalikustas mõned nädalad tagasi enda uue nutikella Pebble Time Round’i, mis on Pebble’i esimene ümmarguse kujuga nutikell. Selles artikklis vaatame üle parimad 5 omadust, mis Pebble Time Round nutikellal pakkuda on.

Välimus

pebble-time-round2

Nutikella puhul on välimus väga oluline, sest sellist seadet kantakse enda randmel kogu päeva ning keegi ei soovi näha tobe välja.

Üldiselt ei ole nutikella ja ühegi teise tehnikatoote juures hea ekraani ümbritsev suur “tühjus”, aga Pebble on suutnud ka nii suure ekraani ümbritseva ala ilusaks muuta.

Time Round nutikell on välimuselt väga kaunis ning valikus on erineva värvitooniga nutikellad ja nende randmerihmad, et igaüks leiaks sobiva.

Paksus

Nutikella paksus läheb üldjuhul kategooriasse diasin, aga kuna tegu on maailma kõige õhema nutikellaga, siis väärib see enda jutukest. Time Round nutikella paksus on 0,75mm, mis on muuhulgas Apple Watch nutikellast lausa 30% õhem. Round nutikella paksus ja disain koos muudavad Pebbli’i uuest nutikellast ühe ilusaima nutikella, mis iial tehtud.

Aku & selle laadimine

Kõige muljetavaldam omadus disaini kõrval Time Round nutikellal on selle akukestvus. Nii õhukesse korpusesse on Pebble mahutanud aku, mis suudab nutikella töös hoida kuni 2 päeva järjest ning kuni 24h vaid 15-minutilise laadmisega.

Nutikella laadmine käib läbi magneetilise USB kaabliga

51YGPMQpLQL._SL1000_

 

Ühenduvus ja tarkvara

BtMpun0

Mõned Android Wear nutikellad on juba hakanud tööle koos iPhone nutitelfoniga, aga see protsent on siiski üsna väike. Saranselt Round eelkäijatele toimib nutikell nii Android nutitelefonidega ja Apple iOS nutitelfonidega.

Elegantsuse huvides on tootja uuendanud nutkella operatsioonisüsteemi, mis toimub ümmargusel ekraanil paremini kasutades ära kogu ekraanipinda.

 

Hind

silver-20mm-1

Arvestades Time Round nutikella väga ilusa välimuse ja võimalusega töötada nii Androidil kui ka iOS’il, tähendab loogiliselt võttes seda, et nutikell maksab terve varanduse (nagu Apple Watch). Mulle tuli üllatuseks, et Pebble Time Round maksab vaid 200€, mis on rohkem poole odavam kõige soodsamast Apple Watch mudelist.

 

 

Pebble Time Round nutikell on juba eeltellitav Pebble’i kodulehelt ning nädala pärast jõuab see lattu, et Amazon veebikaubamaja kaudu nutikella tellida.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: