Droonid Uudised

Tuntud elektriautotootja Tesla avalikustas luksusliku drooni

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tuntud elektriliste luksusautodetootja Tesla elektriliste sõidukite perekonda sündis uus pesamuna- Tesla enda võrdlemisi luksuslik mehitamata õhusõiduk ehk droon.

Üldiselt on droonide suurimaks probleemis nende lennuaeg ühe aku pealt, mis tavaliselt üle 20 minuti ei ulatu. Tesla droonil hakkab olema tunduvalt pikem lennuaeg kui teistel sarnastel droonidel tännu selle enegiasäästlikkusele. Tesla drooni aku kestab kuni 60 minutit ning aku täislaadimiseks kulub20 minutit.

Tesla drooni aku

Teiseks on droonil esmaklassiline ehituskvaliteet ja välimus. Kaheosalised propellerid tagavad väga stabiliseeritud kaamera- nii pole eraldi gimbalit vajagi. Kaamerast rääkides tasub mainimist kaamera andmed. Tesla drooni kaamera suudab jäädvustada 30-megapiksliseid fotosid ning kaasaaegset 4K videot kuni 30 k/s.

Tesla kaamera

Tesla droon sobib välimuselt kokku Model S elektriautoga.

Tesla elektriauto ja Tesla droon

Kui kasutaja soovib teha aegluubis videot, siis on võimalik seada propellerid vertikaalsesse asendisse aeglasema kiirusega lendamiseks.

Tesla drooni kohta ei ole hetkel rohkem infot, aga kindlasti anname sellest teada.

 

 

 

 

Allikas: TheCreatorsProject

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: