Uudised

Uue Disney striimipulgaga saab teleriekraanil näha Mickey Mouse’i episoode

Disney otsustas valmistada seadme, millega saaksid Hiina kasutajad vaadate Disney multifilme. Seade ise ei tundu eriline seade väliselt, sest see on Miki Hiire pea kujuga, aga see sisaldab kõike vajalikku, et vaadata Disney sisu alates filmidest ja lõpetades e-raamatutega.

DisneyOma tööpõhimõtte poolest sarnaneb see Apple TV-le ja Google Chromecastile, aga sellel on üks suur erinevus. Teiste striimimispulkadega saab vaadata näiteks Netflix’iga paljuid telesaateid ja filme, mida süda lustib, aga Disney uue tootega saab näha ainult ühte rakendust – Diseny Life’i.

Diseny Life rakendusega ei ole võimalik näha muud, kui Disney enda sisu. Seal ei saa vaadata tavapäraseid telesaateid ega märulifilme vaid hoopis Disney filme, multifilme, kuulata laule, lugeda e-raamatuid ja isegi planeerida enda järgmist perereisi Disneyland’i.

Seade jõuab müügile Alibaba netipoes 28. detsembril hinnaga 125 dollarit. Hinna sisse kuulub ka ühe aastane tellimus Disney Life täisteenusele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: