Apple Uudised

Uue iPad Pro tahvelarvuti Lightning pesa on võimeline andmeid üle kandma USB 3 kiirustel

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple ei ole kusagil varem andnud teada sellest, et iPad Pro tahvelarvuti Lightning ühenduspesa suudab andmeid vahetada lausa USB 3 kiirustel. Selle info saime teada tänu iFixit’i iPad Pro tahvelarvuti lahtilammutamisele, kus oli näha, et seadmes on USB 3.0 kiiruse tekitamiseks vajalik riistvara ning ka tänu Appleäi kommentaarile, kust saime kinnitust iFixit’i fotoloost selgunule. Andmetelt rääkides suudab Pro tahvelarvuti andmeid üle kanda üsnagi ulmelisel 5Gbps kiirusel, aga USB 2.0 ühendusega on võimalik andmeid üle kanda madala 480Mbps kiirusega. Tegelikult on mõistetav, miks Apple ei ole varem sõnakestki rääkinud tahvli USB 3 võimekusest, sest ilma vastavate adapteriteta ei saa maksimaalsetel kiirustel andmeid üle kanda. Igaüks võib ju minna poodi ja osta endale USB 3.0 kiiruseid toetava adapteri? Nii lihtne see pole, sest selliseid adaptereid lihtsalt ei ole praegu müügil.

Ilmselt otsustas Apple USB 3 kiiruste reklaamimise jätta sinna aega, kuni lõpuks adapterid müügile jõuavad, aga igatahes saime nüüd Apple’i väikesest “saladusest” teada.

Allikas: Ars Technica

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: