Connect with us

Uudised

Uued Dell Precision mobiilsed tööjaamad pakuvad suuremat jõudlust väiksemas korpuses

Avaldatud:

Dell teatas uute Precision mobiilsete tööjaamade saabumisest ning olulistest uuendustest Dell Precision algtasandi statsionaarsete tööjaamadele. Nii seest kui väljast ümber kujundatud uued mobiilsed tööjaamad ühendavad õhema, kergema tööstusliku disaini ja kirkad kuvarid uusimate graafikakaartide soorituse, uute protsessorite ning kiirema mälu ja andmekandjatega. Kui lisada erialaste rakenduste sertifikaadid ja uuenduslik tugi, on professionaalidele tagatud ühtlane töövoog nende vajaduste jaoks projekteeritud võimsa ja minimalistliku seadmega.

„Võtsime arvesse meedia, meelelahutuse, masinatööstuse, tootmise, finantsi ja teiste valdkondade klientide tagasisidet ning pakume selle alusel suure töökoormuse jaoks mõeldud süsteeme,“ ütles Dell Precision tooteseeria direktor ja üldjuht Rahul Tikoo. „Tootevalik sisaldab valdkonna juhtivaid lahendusi, millele on liidetud meie riistvarapartnerite uued võimsad tehnoloogiad, sujuv funktsionaalsus koos meie tarkvarapartnerite poolt loodud rakendustega ning hämmastavad uuendused Delli insenerimeeskondadelt – see kõik kokku tagab meie klientidele võimsad ja tasakaalustatud mobiilsed ning statsionaarsed tööjaamad,“ lisas ta.

Uusi tooteid on muuhulgas võimalik tellida koos uute 6. põlvkonna Intel® Core™, esimeste mobiilsetele tööjaamadele mõeldud Intel® Xeon® või tulevaste Intel Xeon E3-1200 protsessoritega. Lisaks toovad uusimad professionaalsed graafikakaardid AMD-lt ja NVIDIA-lt kasutajateni suurejoonelise arvutusvõimsuse ja klassi parima jõudluse. Uuendusena on võimalik tellida esimesi PremierColor 4k Ultra HD ekraane, mis suudavad kuvada 100% Adobe RGB värviruumist. Minimalistlike raamidega Full HD ja UHD InfityEdge ekraanid pakuvad jällegi 15,6”  vaatevälja väikseimas korpuses. Värskeima põlvkonna seadmete korpused on tehtud süsinikkiust ja alumiiniumist, muutes need õhemaks, kergemaks ja vastupidavamaks. Uuenduslik akulahendus ja jahutustehnoloogia toetavad Precision seadmete tasakaalu jõudluse ja disaini vahel.

Uued Dell Precision tööjaamad pakuvad ka parimat kasutuskogemust professionaalidele – lisatud on erinevate erialaste rakenduste sertifikaadid, riistvara on kohandatud spetsiifilistele vajadustele, ja ulatuslik tugi aitab piirata seisakuid töös. Uutel süsteemidel on ISV sertifikaadid ja need on ühtlasi varustatud Dell Precision Optimizeriga, millesse on nüüd integreeritud SCCM, võimaldades maksimaalset sooritust paljude professionaalsete rakenduste puhul ulatudes alates Adobe’st kuni Autodeski ja teisteni.

Uued mobiilsed tööjaamad toetavad uusimat USB-tehnoloogiat, ka Thunderbolt™ 3, ning uusi M.2 PCIe NVMe salvestusvõimalusi maksimaalse läbilaskevõime tagamiseks suurte failide haldamisel. ProSupport Plus võimalus arvutitele ja tahvelarvutitele pakub klientidele ainsat terviklikku tugiteenust, mis ühendab prioriteetse juurdepääsu asjatundlikule tugiteenusele, õnnetustejärgsele parandusele ning ennustavale seirele tõrgete automaatseks ennetamiseks ja kõrvaldamiseks, seega kulub klientidel vähem aega muretsemisele ja jääb rohkem aega tööks Dell Precision tööjaamade abil.

Tooteandmed

Toode Mõõtmed Uuendused võrreldes eelmise põlvkonnaga
Dell Precision mobiilsed tööjaamad
Dell Precision 17 7000 seeria: 17“ – 7710

41,7 x 28,1 x 2,8 cm (taga 3,5 cm) Delli kõigi aegade võimsaim tööjaam.

·         UHD PremierColor 100% Adobe RGB-värviruumiga kuvar

·         14% õhem

·         20% kiiremad protsessorid

·         43% kiirem mälu

·         3x kiiremad SSD-kettad

 

Dell Precision 15 7000 seeria: 15“– 7510 37,8 x 26,5 x 2,8 cm (taga 3,3 cm)
Dell Precision 15 5000 seeria: 15“ – 5510

35,7 x 23,5 x 1,1 cm (taga 1,7 cm); kaal alates 1,8 kg Delli kõigi aegade kergeim, õhem ja väikseim tööjaam.

·         20% kiiremad protsessorid

·         43% kiirem mälu

·         3x kiiremad SSD-kettad

·         Maailma kõige esimene 15-tolline tööjaam InfinityEdge kuvariga

 

Dell Precision 15 3000 seeria: 15“ – 3510

 

37,1 x 25,2 x 2,5 cm Muljetavaldav sooritus taskukohase hinnaga.

·         15% kiiremad protsessorid

·         20% kiirem graafikakaart

·         33% kiirem mälu

·         3x kiiremad SSD-kettad

·         26% õhem

·         Kuni 12% kergem

 

Dell Precision statsionaarsed tööjaamad
Tower 3000 seeria: 3620

36 x 17,5 x 43,5 cm Professionaalne jõudlus kompaktsel kujul ja soodsa hinnaga

·         33% kiiremad protsessorid

·         34% kiirem graafikakaart

·         33% kiirem mälu

·         3x kiiremad SSD-kettad

·         Maailma väikseim SFF tööjaam

 

Tower 3000 seeria: 3420

29 x 9,3 x 29,2 cm

 

Delli valdkonna arengut juhtivad välisseadmed tagavad vaimustava pildi ja suurema tootlikkuse

Delli – maailma juhtiva monitoride tootja auhindadega pärjatud ekraanid võimaldavad professionaalidele uut vaateelamust parima soorituse, suurepärase töökindluse ja uuendusliku disainiga. Uued Dell UltraSharp 25 PremierColor ja Dell UltraSharp 27 PremierColor monitorid on üliõhukeste servedega, mis võimaldavad piirideta vaadet või luua vaimustavat kahe monitori kasutuselevõttu. Lisaks QHD eraldusvõimele on monitorid visuaalse elamuse täiustamiseks pööratavad ka nii päri- kui vastupäeva. Üliõhukesed servad pakuvad kordumatut ekraanisooritust, täpseid värve, mitmeid ühendusvõimalusi, paindlikke vaatevõimalusi ning töökindlust. Dell PremierColor on loovprofessionaalidele etaloniks, pakkudes eelkalibreeritud täpseid värve, nende korrigeerimise võimalust, erakordset sügavust ning värviruumi täpsust nõudvate tööde jaoks. Täiendavat teavet leiab siit.

Dell on võtnud eesmärgiks töötada välja lahendusi, mis aitavad luua minimalistlikke ja mobiilseid tooteid, samas säilitades või täiustades nende tootlikkust. Dell täiendab oma dokkide tootevalikut, tuues lähitulevikus turule Dell Dock ja Dell Thunderbolt Dock tooted. Uued dokid sisaldavad nii USB C-tüüpi kui Thunderbolt ühendusi, mis võimaldavad klientidele mugavust ja täiustatud tootlikkust.Täiendavat teavet dokkide kohta leiab siit.

Saadavus

Uued Dell Precision tööjaamad on EMEA piirkonnas eeldatavasti saadaval käesoleva kuu lõpust. Täpsemaid üksikasju vaadake veebilehelt Dell.com. Uusi Dell UltraSharp 25 PremierColor ja Dell UltraSharp 27 PremierColor monitore saab osta juba praegu.

 

Allikas: Delli pressiteade

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: