Äpid Google Uudised

Uus Androidi Google Chrome’i uuendus tõi tagasi vanad ja head vahekaardid

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Google uuendas koos Android 6 operatsioonisüsteemi tulekuga enda populaarset veebilehitsejat Chrome’i, kus kõige suurem uuendus oli vahekaartide eemaldamine ühe ikooni alt. Sedasi sai erinevate vahekaartide vahel liigelda vaid käimaoslevate rakenduste vaatest, kus olid kõik vahekaardid segamini käimasolevate rakendustega, mis muutis väga tüütuks veebilehtede leidmise kõigi töötavate rakenduste hulgast.

Chrome’i versioon 51 Androidile parandab selle vea. Uues versioonis on tagasi vana ikoon paremas nurgas, millele vajutades ilmuvad ekraanile kõik avatud vahekaardid, mis pole enam koos teiste rakendustega.

Selleks, et ära kaotada uudne ning tüütu Chrome’i vahekaartide süsteem, uuenda enda Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefonis või tahvelarvutis Chrome’i äppi, mida saad teha minnes sellele lehele.

Samuti kutsub Google kasutajaid üles teatama uutest vigadest, mis võivad rakenduses ilmneda. Nendest saab teada anda siin.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: