Uudised

Uut äratuskella saab välja lülitada ainult selle peale astudes

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Inimesed ei lõpeta kunagi uute mooduste leiutamist, millega magavad inimesed üles äratada..

Ühisrahastussaidil Kickstarter kogub toetusi uus jalamatt Ruggie, mis näeb karbist välja võttes välja nagu tavaline minivaip, aga kui see sisse lülitada, ilmuvad nurka numbrid ning kui seada sobilik ärkamisaeg, siis hakkab vaip hommikul äratushelinaid esitama ning väljalülitusnuppu pole – helinate väljalülitamiseks peab voodist püsi tõusma ja vaiba peale astuma ning seal seisma kolm sekundit järjest.

Kui kasutaja otsustab uuesti magada, siis seda teha ei saa, sest jalamatt hakkab peale helinaid esitama erinevaid naljakaid kõnesid ja muud sarnast, mida kuulates ei tohiks magama jääda ja saab rohkem motivatsiooni ülejäänud päevaks.

Ruggie on juba lühikese ajaga Kickstarteris teeninud 10000 dollarit rohkem eesmärgist ning projekt kestab veel kaks kuud. Praegu on kahjuks väga kiirelt juba kõige soodsamad mudelid ära ostetud ning hetkel saab Ruggie’t osta umbes 100 dollarit eest. Kui Ruggie ära tellida Kickstarterist, siis kohale jõuab see käesoleva aasta sügisel.

Kui Ruggie jõuab lõpuks poodidesse, siis on selle hinnaks 99 dollarit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: