Samsung TehnikaPilk TV Uudised

Video: sellised on Samsungi uued Galaxy S7 ja S7 edge nutitelefonid

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Samsung tutvustas eile, 21. veebruaril Barcelonas toimunud maailma esmaesitlusel oma uut lipulaeva Galaxy S7 ja selle kumera ekraaniga versiooni Galaxy S7 edge. Uued nutitelefonid jõuavad Eestis müügile 11. märtsil ning nende soovituslikud hinnad algavad vastavalt 709 ja 809 eurost.

Tänase mobiilitööstuse lipulaevana on Galaxy S7 and Galaxy S7 edge loodud tarbija elustiiliga parimaks sobitumiseks – uusi nutitelefone iseloomustab peen disain, täiuslikum kaamera, veekindlus, sujuvam tarkvaraline funktsionaalsus ja suurepärane ühilduvus kõigi toodete, teenuste ja kogemuste galaktikaga.

Samsung Galaxy S7 and Galaxy S7 edge on esimesed nutitelefonid, mis on varustatud spetsiaalselt nutitelefoni integreeritud Dual Pixel kaameraga, mis annab isegi vähese valgusega senisest eredamad ja teravamad pildid. Tänu revolutsioonilisele Dual Pixel tehnoloogiale, suurema eraldusvõimega läätse laiemale avale ja pikslite suuremale arvule on kaamera katik kiirem ning automaatne fokusseerimine isegi vähese valgusega kohtades korrektsem. Uus kaamerarežiim Motion Panorama elavdab traditsioonilisi panoraamfotosid ja annab kasutajale täiesti uue kogemuse ümbritseva jäädvustamisel.

Foto: Andres Raudjalg
Foto: Andres Raudjalg

5.1-tolline Galaxy S7 ja 5.5-tolline Galaxy S7 edge on disainitud ülisileda ja kulumiskindlana ning tänu ergonoomilistele kumeratele servadele on neid mugav kasutada. Seadme uus Always-On ekraan reageerib imekergelt nii mängimisel kui tööd tehes. Samal ajal ei jää märkamata ükski kõne või sissetulev teade. Uus Galaxy S7 edge on lisaks täiustatud mugavama ja efektiivsema kasutajakeskkonnaga Edge UX, mis pakub kiirteid enimkasutatud funktsioonidele nagu e-mail, selfid, panoraampildid või välised rakendused.

Mõlema uue seadme puhul on suurendatud vee- ja tolmukindlust – see on mõlemal suurenenud näitajani IP68.

Samsungi Galaxy S7 ja Galaxy S7 edge võimaldavad kiiret laadimist nii juhtmega kui juhtmevabalt. Täiendavalt  võimaldab hübriid-SIM kaardipesa andmete talletamiseks sisestada microSD mälukaardi kuni 200GB lisamahu jaoks, mõnedes riikides võib valida ka duaalse SIM-kaardi.

Foto: Andres Raudjalg
Foto: Andres Raudjalg

Mänguelamuste suurendamiseks tehti Samsung Galaxy S7 and Galaxy S7 edge puhul ka märkimisväärseid riist- ja tarkvaralisi uuendusi. Jõulisem protsessor ja suurema võimsusega aku kindlustavad pikema mänguaja. Sisseehitatud jahutussüsteem hoiab seadet ülekuumenemise eest. Mängijaid rõõmustab uus lisa: Game Launcher, mis lubab kasutajatel akut säästa ja vähendab sissetulevate teadete hulka. Täiustus võimaldab mängutulemusi protokollida või jagada neid ekraanil mängukaaslastega. Vulkan API kasutamine võimaldab akut säästes mängida kõrgresolutsioonilise graafikaga mänge.

Saadavus Eestis

Galaxy S7 ja Galaxy S7 edge tulevad müügile Eesti suuremates elektroonikapoodides ja mobiilioperaatorite esindustes 11. märtsil ning nende hinnad algavad vastavalt 709 ja 809 eurost. Telefonid on esialgu saadaval kahes värvitoonis: kuldne ja must. Seadmeid saab ette tellida 6. märtsini, kõigile ettetellijatele annab Samsung tasuta kaasa Gear VR virtuaalreaalsusseadme.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: