ÄpidUudised

Waze’i Androidi äpp 4.0 toob uue välimuse ja säästab rohkem nutiseadme akut

0

Peaaegu pool aastat tagasi said Apple’i nutiseadmete kasutajad uuenduse väga populaarsele navigatsiooniäpile Waze, mis muutis rakenduse välimuse palju rohkem kokkusobivaks Apple’i seadmetega ehk äpp muudeti lihtsamini kasutatavaks, elegantsemaks, aga alles on endiselt kõrge funktsionaalsus.

Waze 4.0 teeohtudest teatamine

Waze 4.0 teeohtudest teatamine

Kasutajad saavad lisaks navigeerimisele anda teistele Waze’i kasutajatele teada anda näiteks liiklusummikutest või politseipatrullidest, mis on ainulaadne omadus vaid Waze navigatsiooniäpi kasutajatele.

Nüüd, 5 kuud hiljem on uuendus jõudnud ka Android nutitelefonide kasutajateni. Uus äpp on nagu mullune iOSi uus äpp – palju nägusam, seal saab lihtsamini navigeerida, jagada asukohti ning loomulikult anda teistele teada teel olnud ohtudest ja sõitu aeglustavatest teguritest.

Waze 4.0 toob lisaks võimaluse kasutajale märku anda, kui on aeg näiteks peolt lahkuda, et õigel ajal järgmisesse sihtkohta jõuda ning lisaks on uus Waze’i äpp tunduvalt energiasäästlikum.

Nagu ikka, peab ka nüüd uue Waze 4.0 äpi kasutamiseks Google Play rakendustepoe kaudu olemasolevat äppi uuendama või Waze’i Android nutiseadmesse paigaldama, kui seda varasemalt tehtud pole.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

TOP 5: Samsung Galaxy S7 (edge) nutitelefoni nipid

Eelmine lugu

Hollywoodi filmitootjad tahavad uued linateosed võimalikult kiirelt inimeste kodudesse viia

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Äpid