Google Uudised

YouTube plaanib Red videokeskkonnas hakata peagi näitama eksklusiivseid telesaateid

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hiljuti alustas tööd YouTube Red teenus, mis on nagu tavaline YouTube videokeskkond, aga ilma reklaamideta ning sellel on kindel kuutasu. Selleks, et rohkem kasutajaid ligi meelitada, plaanib YouTube lisada enda Red keskkonda ka erinevaid telesaateid, mida tavalised YouTube’i kasutajad näha ei saa.

Alphabeti, Google’i emaettevõtte esindajad on väidetavalt ka viimasel ajal kohtunud Hollywoodi stuudiotega, et arutada teleseriaalide kasutustingimuste üle. Kui koostöö saadakse toimima Hollywoodi stuudiotega, siis peaks olema võimalik Red keskkonnas näha uusi telesaateid samal ajal või isegi enne, kui need on jõudnud kinno või teleriekraanile.

Lisaks on neil plaanis hakata näitama eksklusiivseid telesaateid, et ka Netflixi või Hulu Plus’i kasutajad liituksid YouTube Red’iga. Plaani kohaselt saab teleseriaale ja eksklusiivset sisu näha juba järgmisel aastal.

Selleks, et ka eestlased saaksid reklaamivabu videoid nautida, peab YouTube muutma Red’i kättesaadaval ka väljaspool Ameerika Ühendriike.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: