Google Uudised

YouTube’i uus reklaamivaba tasuline videoteenus kannab nime Red

Täna avalikustas Google uue tasulise reklaamivaba YouTube keskkonna, mille nimeks on YouTube Red. Üks kuu ilma reklaamideta videote vaatamist hakkab maksma 10 dollarit ning uus teenus jõuab oktoobri lõpus Ameerikas kasutajateni ja ülemaailmselt kunagi lähitulevikus. “Red ei ole eraldi rakendus, vaid see toimib juba olemasoleva YouTube’i veebilehega või Androidi puhul rakendusga.

youtube_red_brandmark

YouTube on juba peaaegu kõigilt tuntumatelt sisuloojatelt saanud nõusolekud, et nad on nõus, et nende videod vaadatakse reklaamivabalt ostes kuupilti 10 dollari eest ning nii saavad sisuloojad ka videote pealt raha edasi teenida, vaatajate poolt makstud rahast läheb osta videotegijatele.

YouTube on nende sisuloojatega päris karm, kes ei allikirjasta lepingut – selle kasutaja kõik videod muudetakse privaatseks.

Järgmisel aastal plaanib YouTube teha koostööd suurimate “YouTuberitega”, kes hakkaksid looma premium sisu ainult nendele, kes on kuumaksu ilusasti ära maksnud.

Nii reklaamib YouTube enda uut Red teenust:

Allikas: YouTube

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: