Kuvar – Sinu aken digimaailma.

Siin tehnikapilk.ee-st välja kujunenud tehnoloogiaportaalis saad lugeda uusimaid ja olulisemaid tehnikauudiseid, omandada uusi tarkusi meie õpetustest ning arvustuste näol saada teada, millist toodet soetada ja millist mitte.

Kuvari täieneb pidvalt – seda salaja ja avalikult. Kui Sul on meile ettepanekuid või soovid ise kirjutada Kuvarisse, siis võta julgesti meiega ühendust, saates e-kiri aadressile info[ät]kuvar.ee.

Paljume ka tähele panna: kui näete Kuvari taolist lehte, mis ei asu Kuvari halduses olevatel domeenidel (tehnikapilk.ee, kuvar.ee, kuvar.click, kuvar.press, kuvar.review, kuvar.stream, kuvar.top, kuvar.win, kuvar.world, kuvar.eu või akmedia.pro).

Miks Kuvar on üks parimatest?

  • Sait – meie arendusmeeskond tegeleb igapäevaselt sellega, et Kuvari portaal muuta kiiremaks, mugavamaks ja lihtsamaks;
  • Kiirus – Kuvari portaal avaneb välkkiirelt ja paneme uudised ja arvustused võimalikult kiiresti üles;
  • Tehnilised lahendused – kui külastad Kuvarit, saad olla uhke, et oled ühel Eesti võimsamail uudistesaidil – me kasutame CDN-i (content-delivery-network), välkkiireid servereid ja uusimaid tehnoloogiaid, et saaksid olla digimaailmas toimuvaga kursis – igas maailma otsas, iga seadmega – ja maksimaalse kiirusega
  • Suured pildid – me kasutame artiklites suuri fotosid, mida saab vaadata ka suurelt ekraanilt

Korduma Kippuvad Küsimused

[Spider_FAQ id=”1″ ]

 

 Vaata, kui kiiresti avaneb Kuvari esileht maailma eri paigus: