Connect with us

Muu

Reklaamimine Kuvaris

Avaldatud:

Korduvalt on küsitud Kuvaris reklaamimise, sisuturunduse ja muu kohta, millest saaksime mõlemad kasu. Paneme järgnevalt kirja enimlevinud võimalused ja näidishinnad. Tellimiseks võta meiega ühendust enale sobiva kanali kaudu (Facebook või e-post) ja räägime juba lähemalt, sest hinnad ega lahendused pole kivisse raiutud ja alati saab midagi välja mõelda.

Reklaambännerid

Bännerreklaam on pika ajalooga viis oma sõnumi, toote või teenuse esitlemiseks inimestele. Kuigi bännerreklaami saab osta ka eraldi, siis soovitame paketti, kus on sisuturundus kui ka bänerreklaam, mis on sama-teemalised ning teevad Sind paremini nähtavaks. Bänerreklaamidel on perioodipõhised hinnad:

Suurus Formaat Asukoht Periood Hind
1000×300 JPG, GIF, PNG – kuni 350KB Avalehel peale esimest plokki 1 nädal 699€
1000×300 JPG, GIF, PNG – kuni 400KB Avalehel peale teist plokki 1 nädal 499€
1000×300 JPG, GIF, PNG – kuni 400KB Avalehe lõpus, enne jalust 1 nädal 199€
1000×200 JPG, GIF, PNG – kuni 200KB Enne postituste algust 1 nädal 1999€
800×300 JPG, GIF, PNG – kuni 300KB Kindla artikli alguses või sees 1 nädal 299€
350×300 JPG, GIF, PNG – kuni 200KB Iga tavaartikli küljel 1nädal 899€
350×300 JPG, GIF, PNG – kuni 300KB Kindla artikli küljel 1 nädal 299€
800×300 JPG, GIF, PNG – kuni 300KB Rubriigi peale esimest plokki 1 nädal 299€
800×300 JPG, GIF, PNG – kuni 300KB Rubriikide peale esimest plokk 1 nädal 699€

Sisuturundus

Sisuturundus ehk lugejale kasuliku sisu loomine on muutumas ühe populaarsemaks. Kuvaris on sisuturundust teinud brändid nagu näiteks Huawei, Kaup24 ja Financer. Sisuturundust saab teha lihtsalt artikli näol, saab aga artiklisse lisada kuni kaks viidet (et tõsta oma lehe positsiooni otsingumootorites ning saab ka siduda reklaambänneritega. Viimase osas tuleb pakett personaalselt kokku panna. Siin on mõned näidishinnad:

Pikkus Formaat Asukoht Kestvus Hind
Kuni 500 sõna Artikkel, pilt, pealkiri, kuni kaks linki Ainult isuturunduse rubriigis Igavesti 100€
Kuni 500 sõna Artikkel, pilt, pealkiri, kuni kaks linki Vastavas rubriigis ja sisuturunduse rubriigis Igavesti 120€
Kuni 1000 sõna Artikkel, kuni 3 pilti, pealkiri, kuni 3 linki Esilehel, Facebookis, õigetes rubriikides Igavesti 160€
Kuni 1000 sõna Kõik eelnev ja 800×300 bänner lõpus (1 nädal) Kõik eelnev Igavesti, banner 1 nädal 249€

Videoreklaamid

Videoreklaam on Kuvari videoülevaadete ja teiste formaatide ees ja/või lõpus olev videoklipp, mis on kas Sinu või meie loodud ning teeb Su brändi meeldejäävamaks. Videoreklaame saab panna nii meie loodud videotele kui ka Sinu ettepanekul või Sinu poolt loodule. Siin on näidishinnad (eeldusel, et reklaam lisatakse mõnele olemasolevale või tehtavale videole):

Pikkus Formaat Asukoht Nähavus Hind
Kuni 10 sekundit 1920×1080 MOV Video alguses Igavesti 399€
Kuni 10 sekundit 1920×1080 MOV Eelnev + lõpus Igavesti 499€
Kuni 20 sekundit 1920×1080 MOV Video alguses Igavesti 699€
Kuni 20 sekundit 1920×1080 MOV Eelnev + lõpus Igavesti 799€

Rubriigi toetaja

Rubriigi toetaja justkui sponsoreerib konkreetset rubriiki (mõnda olemasolevat või loodavat) ja saab samal ajal endale positiivset tähelepanu. Rubriigi toetajal on au saada iga postituse ja rubriigi lehtedel bännerpinda, kuhu lisada enda teateid, pakkumisi või muud, lisaks on iga artikli ja rubriigi lehel väike viide toetajale koos logoga. Rubriigi toetaja hinnad ja tingimused paneme paika personaalselt – võta ühendust!

Ettevõtte blogi

Ettevõtte blogi pidamine Kuvars on uudne võimalus, mis teeb Kuvari lugejatest Sinu lugejad ning Sinu lugejatest Kuvari lugejad. Ettevõtte blogi kasutab Kuvari kujundust ja asetseb vastava nimega alamdomeenil (sinublogi.kuvar.ee) ning sellele on Sinul ja vajadusel Su töötajatel ligipääs, millega saab postitusi lisada, mustandeid luua, meediat üles laadida ning panna postitused ootele, et Kuvari keeletoimetaja need üle vaataks ja avaldaks (et kvaliteet ja stiil hoida ühtlane kogu portaalis). Ettevõtte blogi postitused on nähtavad alamdomeenil, soovi korral ja kokkuleppel ka Kuvari esilehel, Facebookis ja uudiskirjades.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Muu

Jaapanlaste sülearvutil on pooleks murtav suur klaviatuur

Avaldatud:

Väikesed sülearvutie on head kaasas kandmiseks, kuid nendel olevad klaviatuurid ei pruugi kõigile meeldida. Jaapanis valmis 8-tolline sülearvuti, mille klaviatuuri suuruseks on lausa 12 tolli.

Portabook XMC10 nime kandva sülearvuti klaviatuur koosneb kahest osast, mis on transpordi ajal sülearvuti kaane all peidus. Kui sülear avada ja klaviatuur “terveks teha”, siis saab trükkida sama mugavalt, kui tavapärase mehaanilise klaviatuuriga.

Kui sülearvuti kaas avada, siis vaatavad vastu kaks klaviatuuriblokki, mille otsad tuleb teineteise juurde panna ning klaviatuur ongi võluväel suur. Tehnoloogia nimi on Slide Arc.

nepxyhy28ywdwqf11iiq

Klaviatuuri ääred ulatuvad üle arvuti äärte, mis pole parim lahendus, sest klaviatuuri õhukese disaini pärast võib äärmiste klahvide vajutamisel esineda veidi klahvide paindumist.

Kiip sülearvuti klaviatuuriga

Tehnilise poole pealt on sülearvutil Windows 10 operatsioonisüsteem, 2.4GHz Intel Atom protsessor, 2GB muutmälu, 32GB sisemälu ning ekraani resolutsiooniks on 1280 x 768p.

Kuna tegu on Jaapanis müüdava mudeliga, siis Euroopa inimestel võib olla üsna raske endale seda arvutit saada. Seadme hind on umbes 700 eurot, mis on üsna kallis niivõrd nõrkade tehniliste näitajatega arvuti eest.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Muu

Koera emotsioone jägiv seade – TailTalk

Avaldatud:

Koertekeel võib olla mõnikord raskelt mõistetav. Alati ei pruugi meie arusaam karvastest sõradest olla sama. Sellepärast soovibki DogStar Life turule tuua TailTalk’i mis on koera saba külge kinnituv seade, mille ülesandeks on tunnetada koera emotsioone, kui ta liigutab.

(veel …)

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Äpid

Apple soovib teha rakendused väiksemaks, et väiksemahulistele telefonimudelitele mahuks rohkem andmeid

Avaldatud:

Seoses sellega, et Apple tõi koos enda suuremahuliste iPhone 6S nutitelefonidega turule ka vähe mahutava 16GB’ise sisemäluga nutitelefoniga, sai tootja aru, et 16-gigabaidilsest sisemälust eriti ei jätku mitmete nõudlikumate rakenduste hoiustamiseks ning seetõttu tegi Apple uue funktsiooni arendajatele, mis laseb teha rakendused väiksemamahulisteks. See tähendab, et varsti saavd iPhone’i kasutajad mahutada enda nutitelefoni rohkem rakendusi ja muud infot, ilma et peaks muretsema mälumahu täitumise pärast.

Uus funktsioon kannab nime App Thinning ja tuleb koos iOS 9.0.2 tarkvarauuendusega, mis aitab nutitelefoni mälumahtu säästa rakenduste suuruse arvelt.

App Thinning ei tööta automaatselt- toimimiseks peavad arendajad enda rakendustes olevate failide mahtu väiksemaks muutma.

Põhiliselt töötaks rakenduse mahusäästmise funktsiooon nii, et kasutaja saab endale kõige väiksema suurusega algversiooni rakendusest ning soovi korral saab sellele lisafunktsioone juurde laadida.

See uudis võib tugevalt vihjata sellele, et Apple ei hakka järgmist iPhone 7 nutitelefoni tootma 16-gigabaidise mudelina.

 

Allikas: T3

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: