Määratlemata

Universaalsem tööriist kui Šveitsi nuga ja MacGyveri teip – HP EliteBook 820 G3

0

1,3 kg kaaluv EliteBook on asendamatu abimees, millega võib julgelt igast avatud kontori või konverentsiruumi uksest sisse marssida, kartmata, et kuhugi jääb ühendumata, midagi jääb kuvamata või töö jääb tegemata.

Lopsakalt liideseid

12,5-tollise EliteBooki ühendusvõimalused annavad silmad ette teistele turul olevatele sülearvutitele, olenemata vastase kaalukategooriast.

Lisaks kahele täissuuruses USB pesale on arvutil veel kolmaski Type-C mõõdus USB. Tähelepanelik kasutaja leiab korpuse paremalt alaküljelt täissuuruses SD-kaardi mahutava kaardilugeja.

Laiade vaatenurkade, kirgaste värvide ja kõrge kontrastsusega Full HD resolutsiooniga matt IPS paneel on arvestatava 300-nitise eredusega, seega kasutatav ka mõõdukas päikesevalguses.

Kes soovib laiemale publikule oma kätetööd esitleda, ei pea graafikuid ja diagramme sugugi 12,5-tollisel ekraanil taga ajama.
DisplayPort videoväljundist saab pildi parimatele äriklassi 4K kuvaritele või moodsasse projektorisse. Kes satub aeg-ajalt konverentsiruumidesse, kus digisignaali veel ei tunnistata, ei jää sealgi hätta: EliteBookil on isegi VGA väljund.
Paremal küljel USB Type-C, DisplayPort 1.2, Audio combo jack, USB 3.0, RJ-45, dokkimisliides, SIM-kaardi pesa

Paremal küljel: USB Type-C, DisplayPort 1.2, helipistik, USB 3.0, RJ-45, dokkimisliides, SIM-kaardi pesa

Korralikule äriklassi seadmele kohaselt on EliteBook dokkimistoega, seega saab sobiva dokkimisseadme (nt HP UltraSlim) soetamisel kontoris olevad lisaseadmed mugavalt arvutiga ühendada.

Vasakult küljelt leiab Kensingtoni luku pesa, VGA, USB 3.0 ja ID-kaardi lugeja

Vasakult küljelt leiab Kensingtoni luku pesa, VGA, USB 3.0 ja ID-kaardi lugeja

Ühendusvõimalustes loetelus on kirsiks tordil aga mõistagi sisemine ID-kaardi lugeja – pilu, milleta Eesti ärikasutaja ikka hästi hakkama ei saa.

Toodud liideste loetelu on kahtlemata haruldaselt mitmekülgne, aga ühe trumbi jätab EliteBook veel varukasse. Nimelt on lisaks WiFile ja LAN-pesale antud mudelil ka 4G WWAN valmidus, seega sobiva sisemise netimodemi ostul saab sülearvutisse torgata SIM-kaardi ja nii garanteerida sõltumatus avalikest WiFi võrkudest ka kontorist või kodust kaugemal.

Kannatab ka karmimat kohtlemist

EliteBook kui HP kõrgeim äriseeria on mõeldud liikuvale professionaalile, kelle töö ei pruugi teda viia vaid ühelt toolilt teisele. Kui pintsaklipslase jaoks võib ekstreemne olla samal päeval kontoritoolilt lennukisse või limusiini tagaistmele maandumine, siis arvuti on hädavajalik töövahend ka neile, kes nii puhastes oludes töötada ei saa.

Saeveskis, naftaplatvormil või soomustransportööri kabiinis on arvutile kõrgendatud nõudmised. MIL-STD-810 test eraldabki terad sõkaldest ja magneesiumsulamist korpuses EliteBook 820 G3-l on rekordivääriline 16 testosa sertifikaat, mis tõendab, et kõikuv temperatuur, liiane tolm ja ülemäärane vibratsioon arvutit rivist välja ei vii.

Laiemad ekraaniäärised kaitsevad ekraani ämblikuks muutumise eest ka eriti õnnetu nurga all kukkumisel.

Vaid 1,28 kg kaaluv sülearvuti on tugeval alumiiniumist ja magneesiumsulamist raamil. Hõbedane viimistlus tõrjub sõrmejälgi ja väiksemaid kriime, seega uueväärne välimus säilib ka intensiivsel kasutusel.

Altvalgusega täissuuruses nuppudega klaviatuur on sügava klahvikäiguga ja lisaks täppispuuteplaadile on klaviatuuri keskel osutusnupp juurdekuuluvate füüsiliste hiireklahvidega. 

Kontoritööks arvestatud jõudlus

Nobe, aga säästlik U-seeria i5 protsessor, vilgas SSD välkmäluseade ja 8 GB DDR4 muutmälu on optimaalne konfiguratsioon just Office’i-laadsete rakenduste igapäevaseks kasutamiseks. Arvuti püsib jaheda ja vaiksena ka olukordades, kus andmemassiivide arvutusi oodates voogedastusega meelt lahutatakse.

Juhtmeta tööaega annab keskmine töökoormus ca kuue tunni jagu.

Kindel kaaslane

HP võimalusterohke sülearvuti ei piira kasutajat kuidagi – ei videoväljundite, võrguühenduste, sisestusmeetodite ega autentimisviiside poolest. Ringi reisides, uude keskkonda või situatsiooni sattudes on inimesel muresid niigi ning arvuti ei tohiks lisastressi tekitada. Meelerahu lisab loodetavasti veelgi 3-aastane kiire reageerimisajaga baasgarantii, mille HP EliteBookile annab.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Sony Xperia 10 – topelttaskukohane

Eelmine lugu