Connect with us

Apple

Canon esitles uut C-seeria kinokaamerat ja objektiivi

Avaldatud:

Canon esitles kompaktset professionaalset mitmeotstarbelist videokaamerat ME200S-SH, millel on Canoni tunnustatud Dual Pixel CMOS Autofocus süsteem. ME200S-SH, mis sobib kasutamiseks paljudes erinevates rakendustes alates tele- ja kinosalvestustest kuni teadusuuringute ja loodusfilmideni, suudab salvestada professionaalseid ja kvaliteetseid täis-HD võtteid isegi hämaras või keerukates valgustingimustes. Canoni professionaalsete kaamerate tootevaliku uusimas täienduses on mitmed firma kuulsa Cinema EOS sarja parimad omadused kombineeritud populaarse mudeli ME20F-SH vormijoonte, paindlikkuse ja töönäitajatega.

8,29-megapikslise Super 35mm CMOS anduriga ME200S-SH tagab Cinema EOS sarja pildikvaliteedi ning ühtlaselt head tulemused. Tänu Canoni anduri silumistehnoloogiale saavad kasutajad, sealhulgas teadlased või dokumentaal- ja mängufilmide tegijad, salvestada erakordselt selgeid ja teravaid täis-HD kvaliteediga võtteid. Täis-HD piltide salvestamise võime kuni tasemeni 50p/59.94p laiendab ka kaamera kasutusvõimalusi spordi- ja loodusvõtete tegemisel, samuti valvekaamerana.

Ekvivalentse ISO vahemikuga 320-204,800 on ME200S-SH mitmekülgne töövahend salvestuste teostamiseks rasketes või hämarates valgustingimustes. Sisseehitatud infrapunafiltri rakendamine laiendab veelgi kaamera võimalusi salvestamise korral väga hämarates oludes või päevavalguse kadumisel, võimaldades jäädvustada stseene infrapunavõtetena.

Uute filmimisvõimaluste maailma avava kaamera suurus võimaldab kasutada seda kergesti kõrgetel spordistaadionidel, sõidukite sees, robotalustel või isegi droonide küljes. Tänu paindlikkusele on see ideaalne kaamera kitsaste tingimuste ja ebatavaliste või ebamugavate asendite korral. ME200S-SH kaugjuhtimise võimalus annab senisest veelgi suurema loomingulise vabaduse – eriti loodusfilmide tegijatele, kes ei soovi oma teoste kangelasi häirida.

Tänu ühendamisvõimalustele mitmesuguste kolmandatele seadmetega saab ME200S-SH kaamerat kasutada otse olemasolevates süsteemides. Näiteks HDMI väljund- ja 3G/HD-SDI väljundpistmikud võimaldavad seda kergesti ühendada monitoride ja salvestusseadmetega. Olemas on ka mitu kaugjuhtimispistmikku ning kaamera ühildub Canoni RC-V100 seadmetega, mis tagab täieliku kaugjuhtimise valmiduse.

Objektiiv

CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S_FSR_2

Canon esitles ka uut cine-servo stiilis funktsionaalsusega EOS kinoobjektiivi CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S. Objektiiv, mis on mõeldud professionaalsete ja kogenud amatööridest videosalvestajatele, kes kasutavad suure formaadiga ühe anduriga kaameraid, täiendabCanonicine-servoobjektiivide tootevalikut, astudes CN7x17 ja CN20x50 jälgedes.

Kasutusvalmis kujul tarnitaval objektiivil on servomootor, mille toitevarustus toimub EF ühenduste kaudu. Mitmekülgsuse parandamiseks toob Canon turule lisavarustusse kuuluva spetsiaalse suurenduselemendi ZSG-C10, mis sobib ideaalselt kasutamiseks käsiseadmetega.

CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S on varustatud 4K-ga võrdväärse lahutusvõimsusega, tagades erakordselt kvaliteetsed pildid. 18-80 mm fookuskaugus võrdub 4.4x suurendussuhtega ning stabiilne T4.4 arv säilib kogu suurendusvahemikus keskelt servadeni. Tänu kolmele Canoni pildistabiliseerimise režiimile tagab objektiiv täieliku stabiilsuse isegi käes hoides. CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S mudelil on ka üheksa elemendiga diafragma, mis annab armastatud udustamisefekti ning on värvitasakaalustusega, ühildudes teiste Cinema EOS objektiividega.

Kogu C-seeria objektiivide valik

Kogu C-seeria objektiivide valik

Vaid 1,2kg kaaluv CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S on Canoni seni kõige väiksem ja kergem cine-servo objektiiv. Tänu kompaktsele suurusele ja kaalule saab seda kasutada ka drooniga filmimiseks, samuti ebamugavates või kitsastes võttepaikades. Lisaks on selle kasutamine äärmiselt lihtne, välistades vajaduse objektiivide vahetamise järele ning avades kasutajate jaoks arvukalt uusi salvestamisvõimalusi.

CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S on uskumatu jõudlusega, kuna servoseade on paigutatud korpusele, võimaldades täpsete digitaalsuurenduse toimingute teostamist. Dokumentaal- ja mängufilmide tegijatele annab see maksimaalse kiiruse ja reageerimisvõime koos laitmatu ümberlülitusega automaat- ja manuaalfookuse ning -suurenduse vahel.

Tänu 3-rühmalisele sisefookuse süsteemile on objektiivi fookusenihked minimaalsed. Kasutajad saavad fookust kiiresti muuta ilma vaatenurka kaotamata, mis on ideaalne lahendus neile, kes salvestavad kiiret liikumist, nagu näiteks reklaamfilmide korral.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Apple

Apple vahetab välja valitud 13″ MacBook Pro mudelite akud

Avaldatud:

Apple andis teada, et 2016. aasta oktoobrist 2017. aasta oktoobrini toodetud ilma Touch Bar-ita MacBook Pro 13″ mudelite seas on vigase komponendiga arvuteid, mille akud võivad paisuda.

Tootja sõnul ei ole tegu ohtliku veaga, kuid sellegipoolest vahetab Apple probleemsete mudelite akud tasuta välja.

Vigase arvuti tuvastamiseks tuleks Apple’i veebilehel seerianumber sisestada ning positiivse vastuse korral arvuti viia Apple’i garantiipartneri juurde, kes aku välja vahetab.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Apple kaalub MagSafe-USB adapteri valmistamist

Avaldatud:

Erinevad üleminekud/adapterid on uute MacBook Pro ja MacBooki kasutajate kurb reaalsus. Kuna kõikide pesade (välja arvatud USB-C ja kõrvaklapipesa) eemaldamine viis endaga kaasa ka mugava MagSafe pesa ja laadija, mis ühenduvad magneetilist – seetõttu on kaablit väga mugav arvutiga ühendada ja pärast lahti saada ilma arvutit kahjustamata. Apple tundub töötavat uue väikse adapteri kallal, mille saab pista arvuti USB-C pessa ning selle külge saab kinnitada tavalise MagSafe laadimiskaabli.

Tegu on hetkel vaid Apple’i uue patendiga, kuigi tundub võimalik, et selline adapter tehakse valmis ka päriselt, arvestades kasutajate pahameelt MagSafe’i puudumise osas. Kui Apple ka sellist adapterit müügile ei too, siis muretseda pole vaja, kuna mitmed teised lisatarvikutele spetsialiseerunud tootjad on juba müügile toonud samasugused adapterid.

Selline näeks lahendus välja.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: