Connect with us

Canon

Canoni esimese drooni hinnaks saab ligi 20 000 eurot

Avaldatud:

Canon on maailma populaarseim kaameratootja. Üks tootegrupp, mille arendamisega polnud Canon aega tegelenud, on droonid, ning nüüd on see tootegrupp jälle käsile võetud. Canoni uus 6 tiivikuga droon PD6E2000-AW-CJ1 on loodud kandmiseks tootja hirmkallist ME20F-SH kaamerat näiteks kaduma läinud inimeste otsinguil, kuna kaamera “näeb” põhimõtteliselt pimedas.

Droon sarnaneb päris palju kuulsaima droonivalmistaja DJI S-profiseeria mudelitega. Canon ME20F-SH kaamera näeb pimedas nii hästi, kuna selle ISO-tundlikkus saab olla kuni 6 miljonit. Droon on ilmastikukindel ja kaheteljeline stabilisaator (loe: gimbal) kannab kuni 10 kilogrammi raskust kaamerat (või muud seadet). Canoni uue drooni põhiliseks müügiargumendiks saab olema sellel olev kaamera, mida saaks tegelikult ka teistele droonidele kinnitada. Drooni enda suur hind ei sisalda üllatavalt kaamera hinda; kaamera eest tuleb veel sama palju ehk umbes 20 000 eurot välja käia.

Arvatavasti Canon oma uue droonikomplektiga just paljudeni droonihuvilisteni ei jõua, kuid pole välistatud, et päästetöödega tegelevad inimesed ja suured Canoni fännid selle ostmisest loobuda suudaksid.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikas: CR

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Canon

Canon tegi esimese intregeeritud välklambiga objektiivi

Avaldatud:

Canon tutvustab täna uut EOS M sarja kaameratele mõeldud makroobjektiivi EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM. Kompaktsel ja kergekaalulisel objektiivil on head makro-omadused ja maailma esimene sisseehitatud Macro Lite’i välklamp, mis kõrvaldab varju ja pimeduse.

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM on oma klassis juhtiva suurendusvõimega objektiiv, mis võimaldab fookusesse saada kõigest 15 mm kaugusel asuvaid objekte. Objektiiv kaalub vaid 130 grammi ja on seetõttu maailma kergeim makroobjektiiv vahetatavate objektiividega peegel või peeglita kaamerate jaoks.

Sisseehitatud Macro Lite’i välklamp võimaldab viia objektiivi pildistatavale esemele väga lähedale, ilma et peaks muretsema vähese valgustatuse pärast. Välku kasutatakse eelkõige väikeste objektide makropildistamisel ning seda saab juhtida lülitist, millega on võimalik muuta valguse tugevust ja suunda. Objektiivi disain aga vähendab nii kaamera kui ka objektiivi poolt heidetavat varju.

Optiline pildistabilisaator kompenseerib käte värisemist pildistamise hetkel ja tagab selge tulemuse. Koos Hybridi pildistabiliseerimise tehnoloogiaga korrigeerib see kaamera värisemist ka nurga all pildistades.

EF-M 28mm

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM on maailma esimene autofookusega objektiiv, mis fokuseerib nii lõpmatusse kui ka 1.2x suurendusel. Lisaks väga headele makropildistamise omadustele on EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM objektiivil ümmargune seitsme lamelliga ava tausta sujuvaks udustamiseks ja 45mm fookuskaugus (35 mm ekvivalent) portreede ja laiemate piltide jäädvustamiseks ka liikumise ajal, ilma et oleks vaja objektiivi vahetada.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Canon

Canon esitles uut PowerShot SX620 HS kompaktkaamerat

Avaldatud:

Canon tutvustab täna uut kompaktset supersuumiga kaamerat PowerShot SX620 HS.  Kasutajasõbralikul kaameral on 20,2 megapiksline CMOS-sensor ja DIGIC 4+ protsessor ning valik loomingulisi efekte.

PowerShot SX620 HS kaameral on erakordselt laia nurgaga objektiiv ja 25-kordne optiline suum, mida võib ZoomPlus tehnoloogia abil suurendada kuni 50 korda. Liikumise ajal  pildistades kohaneb kaheksarežiimiline pildistabilisaator pea iga olukorraga, tagades objektide detailsuse ja selguse. Ühtlasi võimaldab kaamera filmida Full-HD videoid. Dünaamiline pildistabilisaator kindlustab igale kaadrile stabiilsuse ja ühtlase salvestuse ka suure suumi ja liikumise ajal pildistamisel. Lugude eristuse funktsioon Story Highlights aga seob fotod ja videoklipid ühtseks videoalbumiks.

Kunstilistest lisadest on kaameral loomingulise võtte (creative shot) režiim ja stiilsed efektid ning sellised filtrid nagu kalasilm või miniatuurefekt, mis võimaldavad saada oma pildist viis erinevat versiooni.

NFC-ühenduse abil saab kaamerat hõlpsasti ühendada oma nutiseadmetega ja jagada pilte Camera Connect rakenduse kaudu või varundada need Wi-Fi abil mõnda pilveteenusesse nagu näiteks Canoni irista. Otseseks üleslaadimiseks ja uudseks jagamiseks on PowerShot SX620 HS ühendatav Canon Connect Station CS100-ga.
PowerShot SX620 HS
Põhiomadused:

  • Suure suumiga kompaktne kaamera
  • Kergelt ühildatav, kaugpildistamise/-filmimise ja kujutiste jagamise võimalus Wi-Fi ja NFC kaudu
  • Võimalus luua täis-HD filme lihtsa nupuvajutusega
  • Valik loomingulisi efekte

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Canon esitles uut C-seeria kinokaamerat ja objektiivi

Avaldatud:

Canon esitles kompaktset professionaalset mitmeotstarbelist videokaamerat ME200S-SH, millel on Canoni tunnustatud Dual Pixel CMOS Autofocus süsteem. ME200S-SH, mis sobib kasutamiseks paljudes erinevates rakendustes alates tele- ja kinosalvestustest kuni teadusuuringute ja loodusfilmideni, suudab salvestada professionaalseid ja kvaliteetseid täis-HD võtteid isegi hämaras või keerukates valgustingimustes. Canoni professionaalsete kaamerate tootevaliku uusimas täienduses on mitmed firma kuulsa Cinema EOS sarja parimad omadused kombineeritud populaarse mudeli ME20F-SH vormijoonte, paindlikkuse ja töönäitajatega.

8,29-megapikslise Super 35mm CMOS anduriga ME200S-SH tagab Cinema EOS sarja pildikvaliteedi ning ühtlaselt head tulemused. Tänu Canoni anduri silumistehnoloogiale saavad kasutajad, sealhulgas teadlased või dokumentaal- ja mängufilmide tegijad, salvestada erakordselt selgeid ja teravaid täis-HD kvaliteediga võtteid. Täis-HD piltide salvestamise võime kuni tasemeni 50p/59.94p laiendab ka kaamera kasutusvõimalusi spordi- ja loodusvõtete tegemisel, samuti valvekaamerana.

Ekvivalentse ISO vahemikuga 320-204,800 on ME200S-SH mitmekülgne töövahend salvestuste teostamiseks rasketes või hämarates valgustingimustes. Sisseehitatud infrapunafiltri rakendamine laiendab veelgi kaamera võimalusi salvestamise korral väga hämarates oludes või päevavalguse kadumisel, võimaldades jäädvustada stseene infrapunavõtetena.

Uute filmimisvõimaluste maailma avava kaamera suurus võimaldab kasutada seda kergesti kõrgetel spordistaadionidel, sõidukite sees, robotalustel või isegi droonide küljes. Tänu paindlikkusele on see ideaalne kaamera kitsaste tingimuste ja ebatavaliste või ebamugavate asendite korral. ME200S-SH kaugjuhtimise võimalus annab senisest veelgi suurema loomingulise vabaduse – eriti loodusfilmide tegijatele, kes ei soovi oma teoste kangelasi häirida.

Tänu ühendamisvõimalustele mitmesuguste kolmandatele seadmetega saab ME200S-SH kaamerat kasutada otse olemasolevates süsteemides. Näiteks HDMI väljund- ja 3G/HD-SDI väljundpistmikud võimaldavad seda kergesti ühendada monitoride ja salvestusseadmetega. Olemas on ka mitu kaugjuhtimispistmikku ning kaamera ühildub Canoni RC-V100 seadmetega, mis tagab täieliku kaugjuhtimise valmiduse.

Objektiiv

CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S_FSR_2

Canon esitles ka uut cine-servo stiilis funktsionaalsusega EOS kinoobjektiivi CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S. Objektiiv, mis on mõeldud professionaalsete ja kogenud amatööridest videosalvestajatele, kes kasutavad suure formaadiga ühe anduriga kaameraid, täiendabCanonicine-servoobjektiivide tootevalikut, astudes CN7x17 ja CN20x50 jälgedes.

Kasutusvalmis kujul tarnitaval objektiivil on servomootor, mille toitevarustus toimub EF ühenduste kaudu. Mitmekülgsuse parandamiseks toob Canon turule lisavarustusse kuuluva spetsiaalse suurenduselemendi ZSG-C10, mis sobib ideaalselt kasutamiseks käsiseadmetega.

CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S on varustatud 4K-ga võrdväärse lahutusvõimsusega, tagades erakordselt kvaliteetsed pildid. 18-80 mm fookuskaugus võrdub 4.4x suurendussuhtega ning stabiilne T4.4 arv säilib kogu suurendusvahemikus keskelt servadeni. Tänu kolmele Canoni pildistabiliseerimise režiimile tagab objektiiv täieliku stabiilsuse isegi käes hoides. CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S mudelil on ka üheksa elemendiga diafragma, mis annab armastatud udustamisefekti ning on värvitasakaalustusega, ühildudes teiste Cinema EOS objektiividega.

Kogu C-seeria objektiivide valik

Kogu C-seeria objektiivide valik

Vaid 1,2kg kaaluv CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S on Canoni seni kõige väiksem ja kergem cine-servo objektiiv. Tänu kompaktsele suurusele ja kaalule saab seda kasutada ka drooniga filmimiseks, samuti ebamugavates või kitsastes võttepaikades. Lisaks on selle kasutamine äärmiselt lihtne, välistades vajaduse objektiivide vahetamise järele ning avades kasutajate jaoks arvukalt uusi salvestamisvõimalusi.

CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S on uskumatu jõudlusega, kuna servoseade on paigutatud korpusele, võimaldades täpsete digitaalsuurenduse toimingute teostamist. Dokumentaal- ja mängufilmide tegijatele annab see maksimaalse kiiruse ja reageerimisvõime koos laitmatu ümberlülitusega automaat- ja manuaalfookuse ning -suurenduse vahel.

Tänu 3-rühmalisele sisefookuse süsteemile on objektiivi fookusenihked minimaalsed. Kasutajad saavad fookust kiiresti muuta ilma vaatenurka kaotamata, mis on ideaalne lahendus neile, kes salvestavad kiiret liikumist, nagu näiteks reklaamfilmide korral.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: