UudisedEesti

Soojuskaameraga põrutus- ja veekindel nutitelefon CAT S60 on nüüd Eestis eeltellitav, müügile tuleb järgmisel nädalal

0

Maailma esimene sisseehitatud soojuskaameraga ja kõige veekindlam nutitelefon Cat S60 on peagi Eestis saadaval. Cat S60, mida tutvustati mobiilimessil Mobile World Congress 2016, on Cat’i telefonide järglane, millel on uuendusena sisseehitatud soojuskaamera.

Cat S60 telefonil on FLIRi välja töötatud sisseehitatud mikrosoojuskaamera moodul Lepton, mis visualiseerib silmale nähtamatu soojuse ja temperatuurierinevused. Moodulile pääseb S60-s juurde MyFLIRi rakenduse abil, mis sisaldab mitmesuguseid soojuspiltide jäädvustamise ja analüüsimise funktsioone, mida tavalistes nutitelefonides pole. Cati telefonide kasutajad saavad tänu Cat S60 soojuskaamerale maailmas esimesena võimaluse kasutada oma nutitelefoni täiesti uutel viisidel, näiteks akende ja uste soojuskao tuvastamiseks, niiskuslekete ja isolatsioonipuuduste avastamiseks, ülekuumenevate elektriseadmete ja elektroonika tuvastamiseks ning objektide nägemiseks täielikus pimeduses.

Sisseehitatud soojuskaameraga vastupidav mobiilsideseade võimaldab ajasäästlikult koostada töökohal aruandeid, suhelda meili teel ja teha palju muud. Kuna ühte seadmesse on mahutatud kõik tippkvaliteediga nutitelefoni omadused ning seade võimaldab tuvastada ja mõõta objektide pinnatemperatuuri, annab see hulgaliselt mitmekülgseid kasutusvõimalusi nii ehitusspetsialistidele, kommunaal- ja esmaabitöötajatele, lihtsalt vidinafännidele kui ka paljudele teistele.

Cat S60 on ka kõige veekindlam saadaolev nutitelefon, mis peab vastu kuni viie meetri sügavuses tund aega. Kaamerale ja videokaamerale veealuseks juurdepääsuks saab kasutada füüsilisi nuppe, millega laiendatakse mobiilitehnoloogiate kasutamise võimalusi.

Nutifoni ekraan on 4,7-tolline Full HD, seadet hoiab töös Qualcommi MSM8952 protsessor, tavakaamera on 13-megapiksline, akumahutavus on 3800 mAh-d ning 32 GB suurust sisemälu saab laiendada kuni 128 GB mahutavusega MicroSD mälukaardiga.

Cat S60 telefoni pakub alates järgmisest nädalast 649 euro eest Kännukas, kust saab seda praegu eeltellida, et esimesena kätte saada.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Statistika: vaata, kui palju Tele2 kliendid igapäevaselt telefonikõnesid teevad ja sõnumeid saadavad

Eelmine lugu

LG ja Volkswagen teevad koostöös ühendatud autoplatvormi

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised