Connect with us

Äpid

Google Play rakendustepoest saab nüüd osta Tele2 mobiiliarvega

Avaldatud:

Sellest nädalast saavad kõik Tele2 Eesti kliendid esimesena Eestis tasuda Google Play keskkonnas mobiilirakenduste ja meelelahutuse eest igakuise mobiiliarvega.

„Nüüd ei ole krediitkaardi puudumine Android-nutiseadme kasutajatele Google Play e-poest oste tehes enam takistuseks, sest nutitelefoni äppide, muusika, mängude, filmide, ajakirjade ja e-raamatute eest tasumiseks pole panga krediitkaarti tarvis,“ ütles Tele2 tootedirektor Katrin Aron, kelle sõnul kasutab Eestis krediitkaarti vaid üle poole elanikkonnast ning krediitkaart on väljastatud ainult veerandile populatsioonist.

„Kuuarvega tasumine on mugavam ka krediitkaardi omanikele, kuna ostuprotsess on oluliselt kiirem ja lihtsam,“ kinnitas Aron. „Ostmiseks tuleb valida ostetav asi, valida makseviisiks Tele2, sisestada oma Google’i salasõna ning teenuse eest tasumine toimub alles kuu lõpus, mil laekub telefoniarve.“

Tele2 lepingulised kliendid saavad Google Play ostud panna Tele2 arvele ning kõnekaardi klientidel on võimalus kasutada ostudeks oma arvel olevat krediiti. Rakenduste ja meelelahutuse tellimise ühekordne limiit on 15 eurot ning kuupiir 150 eurot, mille ületamisel tuleb kasutada krediitkaarti. Tele2 enda poolt ostudele mingit teenustasu ei lisa.

Uue maksemeetodi katsetamise julgustamiseks kingib Tele2 1 euro krediiti esimesele 1000 kliendile, kes Pokemon Go rakenduses Tele2 kuuarvega ostu sooritavad.

Android-operatsioonisüsteem on Tele2 enam kui 500 000 kliendi seas levinuim – seda kasutab igapäevaselt 80 protsenti Tele2 nutitelefoniga klientidest.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Äpid

Instagrami uus funktsioon blokeerib masinõppega solvavaid kommentaare

Avaldatud:

Instagramil on uus ja kasulik funktsioon – automaatne kommentaaride sorteerimine, mis peaks solvavad kommentaarid igaveseks kaotama.

Seadistustes on nupp, millest saab kommentaaride filtreerimise aktiveerida

Uus tööriist kasutab masinõpet, et tuvastada solvavate ja pahatahtlike tekstidega kommentaare ja keelab selliste kommentaaride kuvamise nii fotode kui ka videote all.  “Me lõime filtri, mis hakkab kindlaid pahatahtlikke kommentaare blokeerima postituste ja otseülekannete juurest,” selgitab Instagram oma blogis. “Kõik teised kommentaarid ilmuvad nagu varasemaltki, ja neist saab endiselt teavitada, neid kustutada ja kommentaarium kindlate posituste all koguni välja lülitada.”

Automaatne kommentaarifilter on hetkel saaval vaid USAs ja Suurbritannias, kuid tugi kaheksale keelele, näiteks prantsuse ja hispaania, lisatakse lähitulevikus.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Äpid

Twitter tuvastab kuritegusid kuni tund aega enne politseid

Avaldatud:

Twitter on ennast korduvalt tõestanud kui suurepärase keskkonnana, kust saada kiiresti infot sotsiaalsete kriiside ja katastroofide kohta. Uuring näitab, et Twitteri kaudu on võimalik kuritegusid tuvastada palju kiiremini kui politseisse saabunud teadete põhjal.

Londoni 2011. aasta rahutuste andmeid analüüsides leiti Cardiffi Ülikoolis, et kui arvutisüsteemid suudaksid automaatselt Twitteris olevat skaneerida ja tuvastada potentsiaalselt ohtlikke olukordi, näiteks süüdatud autod või lõhutud aknad, saaks taolistest sündmustest kuni tund aega varem teada kui seda saab kohalik politsei. Süsteem suudaks tuvastada inimeste ennustusi ja kuulujutte, kus rahutused aset leiavad ning informatsiooni asukohtade kohta, kus rahvamassid kogunevad.

Teadlased kasutasid mitmeid masinõppe algoritme, et analüüsida igat säutsu, mida kokku oli 1,6 miljonit, arvestades mitmed detaile, nagu näiteks postitamise aeg, asukoht ja mõistagi ka säutsu sisu. Algoritmid tuvastasid intsidente kiiremini kui politsei peaaegu kõikide juhtumite puhul.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikas: ACM

Jätka lugemist

Äpid

Microsofti uus fotoäpp kasutab tehisintellekti (ja on suunatud noortele)

Avaldatud:

Microsoft tegi valmis uue iOS-ile mõeldud fotorakenduse Sprinkles, mis on loodud noorematele kasutajatele. Äpp sisaldab loomulikult palju emotikone, tekste ja  kleebiseid fotodele panemiseks, sisaldab see ka Microsoft masinõpet ja tehisintellekti, mis võimaldab tuvastada nägusid, tuvastada pildil oleva inimese vanust ja emotsiooni, leida kõige sarnasema kuulsuse, soovitada tekste jne.

Kõiki eelmainitud fotode redigeerimise võimalused pole uues äpis esmakordselt, vaid neid on varasemalt eksisteerinud ka mitmetel veebitööriistadel, mille tegemisse on Microsoft panustanud, näiteks How-Old.net. Nüüd on lihtsalt hunnik rumaaid funktsioone ühes lihtsasti kasutatavas äpis koos.

Näotuvastustehnoloogia võimaldab äpis lisada mütse ja vuntse, ning näoilmete järgi saab äpp aru, millist pealkirja võiks pildile lisada. Lisaks sellele oskab Sprinkles lisada kleebiseid vastavalt pildistamise ajale ja asukohale.

Kui soovitud tobe foto on valmis, saab seda muidugi kohe jagada ka Facebookis, Twitteris, Instagramis, e-kirjaga jne. Äpp on eksklusiivne vaid Apple’i nutiseadmetele ning selle saab allalaadida siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: