UudisedEestiTele2Äpid

Google Play rakendustepoest saab nüüd osta Tele2 mobiiliarvega

0
Foto: Samsung

Sellest nädalast saavad kõik Tele2 Eesti kliendid esimesena Eestis tasuda Google Play keskkonnas mobiilirakenduste ja meelelahutuse eest igakuise mobiiliarvega.

„Nüüd ei ole krediitkaardi puudumine Android-nutiseadme kasutajatele Google Play e-poest oste tehes enam takistuseks, sest nutitelefoni äppide, muusika, mängude, filmide, ajakirjade ja e-raamatute eest tasumiseks pole panga krediitkaarti tarvis,“ ütles Tele2 tootedirektor Katrin Aron, kelle sõnul kasutab Eestis krediitkaarti vaid üle poole elanikkonnast ning krediitkaart on väljastatud ainult veerandile populatsioonist.

„Kuuarvega tasumine on mugavam ka krediitkaardi omanikele, kuna ostuprotsess on oluliselt kiirem ja lihtsam,“ kinnitas Aron. „Ostmiseks tuleb valida ostetav asi, valida makseviisiks Tele2, sisestada oma Google’i salasõna ning teenuse eest tasumine toimub alles kuu lõpus, mil laekub telefoniarve.“

Tele2 lepingulised kliendid saavad Google Play ostud panna Tele2 arvele ning kõnekaardi klientidel on võimalus kasutada ostudeks oma arvel olevat krediiti. Rakenduste ja meelelahutuse tellimise ühekordne limiit on 15 eurot ning kuupiir 150 eurot, mille ületamisel tuleb kasutada krediitkaarti. Tele2 enda poolt ostudele mingit teenustasu ei lisa.

Uue maksemeetodi katsetamise julgustamiseks kingib Tele2 1 euro krediiti esimesele 1000 kliendile, kes Pokemon Go rakenduses Tele2 kuuarvega ostu sooritavad.

Android-operatsioonisüsteem on Tele2 enam kui 500 000 kliendi seas levinuim – seda kasutab igapäevaselt 80 protsenti Tele2 nutitelefoniga klientidest.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Google uuendas Play rakendustepoodi

Eelmine lugu

Häirekeskus hakkab helistajaid täpsemini positsioneerima

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised