Uudised

HP esitles kõige õhemat sülearvutit maailmas

0

Teisipäeval, 5. aprillil esitles HP väidetavalt maailma kõige õhemat sülearvutit, mille paksus on kõigest 10.4 mm ning ettevõte märkis, et arvuti on umbes ühe AAA-tüüpi patarei paksune. HP loodab, et nende uus Spectre nime kandev sülearvuti, mis on õhem kui Apple’i MacBook sülearvutid, paneb disainihuvilised selle ostmist tugevalt kaaluma.

Uut Spectre mudelit on kahte sorti. Üks neist töötab on Intel Core i5 protsessoriga ning teine i7-ga. Ekraani suurus on mõlemal 13.3 tolli ning aku kestvus keskeltläbi 9.5 tundi, mis on üsnagi muljetavaldav. Operatiivmälu on ühel lahjemal mudelil 4 GB ning võimsamal 8 GB. HP Spectre töötab Windows 10-ga ning valikus on 128GB, 256GB, 512GB ja 1TB sisemäluga arvutid.
Kui vaadata lähemalt sülearvuti akut siis on näha, et see moodustab suure osa korpusest:
HP Spectre Aku

HP sõnul on Spectre-l mitu konkurenti, kes võivad juba mõne aja pärast teha veel õhema sülearvuti. Sealhulgas Apple ja Lenovo.

Arvuti tugevaimad küljed on selle võimekus, läbimõõt ja paindlikus. See kaalub umbes 1.4 kg. Näitena võib öelda, et 13-tolline MacBook Air kaalub 1.35 kg.

https://www.youtube.com/watch?v=tXV7k7Bt9ow

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

iPhone SE kaamera maksab kõigest 13 dollarit

Eelmine lugu

Osad Telia teenused ei pruugi tuleval ööl toimida

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised