Connect with us

Apple

Kokkuvõte: Kust Eestis saab iPhone 6S nutitelefone osta/eeltellida

Avaldatud:

Peaaegu kuu aega tagasi tõi Apple avalikkuse ette keskmise suurusega iPhone 6S nutitelefoni ja suurema ekraaniga iPhone 6S Plus nutitelefoni. Lähipäevil on erinevad eesti tuntudmad telefonimüüjad hakanud iPhone 6S ja 6S Plus nutitelefonide eeltellimise võimalust pakkuma.

Klick

Foto: kuvatõmmis

Eesti tehnikakaupluste kett Klick hakkas alates tänasest kasutajatele iPhone 6S eeltellimise võimalust pakkuma. Klick.ee kaudu tellitud iPhone 6S või 6S Plus jõuab kohale 9. oktoobril. 

Telli iPhone 6S nutitelefonid Klick’ist

Euronics

Foto: kuvatõmmis

Ametlik Apple’i Shop (pood) asub Euronics’i Rocca Al Mare kaubanduskeskuse esinduses. Euronics’ist on soovijad saanud eeltellimuse vormistada juba alates 29. septembrist. Euronics.ee kaudu tellitud iPhone 6S või 6S Plus jõuab kohale 9. oktoobril.

Telli iPhone 6S nutitelefonid Euronics’ist

IM arvutid

Foto: kuvatõmmis

Tunnustatud Eesti Apple’i toodete edasimüüjal IM arvutitel algas iPhone 6S mudelite eeltellimine alates tänasest. IMarvutid.ee kaudu tellitud iPhone 6S või 6S Plus jõuab kohale 9. oktoobril.

Telli iPhone 6S nutitelefonid IM arvutitest

PhotoPoint

Foto: kuvatõmmis

Eesti tunnustatud fotokaupade ja kõikide tesite kodu- ja elektroonikakaupade poeketi PhotoPoint’i e-poes on iPhone 6S mudelid juba müügil. Saadavuse kohta täpset infot pole, aga tellimise koraal peaks nutitelefon vahelaost tellijani jõudma 10 päevaga.

Telli iPhone 6S nutitelefonid PhotoPoint’ist

Eesti Telekom

Foto: kuvatõmmis

Eesti Telekom kaubamärki kandvatesse EMT ja Elion kauplustesse jõuavad alates eile keskööst eeltellitud iPhone 6S mudelid 9. oktoobril.

EMT kliendikiri


Täpselt minut peale südaööd alanud uute iPhone 6s ja 6s Plus mudelite eelmüük möödus samas rütmis kui mujalgi maailmas, ehk tormiliselt, ütles tootejuht Taavi Ting Digitargale.

Eelmüüki tuli kokku viis mudelit, neist kolm iPhone 6s ja kaks suuremat 6s Plus mudelit. 4,7 tolline iPhone 6s tuli eelmüüki mahuga 16 GB (kliendihinnaga 739 eurot), 64GB (hinnaga 849 eurot) ja 128GB (hinnaga 949 eurot). Suurema, 5,5 tollise ekraaniga Plus-mudel on eelmüügis 16GB mahuga kliendihinnaga 849 eurot ja 128GB hinnaga 1059 eurot.
Kui suuremat iPhone’i on saadaval hetkel eelmüügis vaid tumehalli värvi, siis “tavamõõdus” mudelit kõigis neljas värvis: hõbedasena, tumehallina, kuldsena ja maailmas juba kuulsust kogunud roosana.

Telli iPhone 6S nutitelefonid EMT/Elion’ist

Elisa

Eesti tunnustatud sideoperaator Elisa hakkab samuti müüma iPhone 6S nutitelefoni oktoobri lõpus. Elisa veebipoest eeltellitud iPhone 6S nutitelefonimudeli saab kätte 9. septembril.

Telli iPhone 6S nutitelefonid Elisast

Tele2

tele2

Sideoperaator Tele2 e-poest iPhone 6S eeltellimuse vormistanud kliendid saavad enda uhiuued iPhone 6S nutitelfonid kätte Eestis esimestena. Tele2-s eeltellimuse vormistanud kliendid saavad iPhone 6S nutitelfonid käiite juba 6. oktoobril.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Apple kaalub MagSafe-USB adapteri valmistamist

Avaldatud:

Erinevad üleminekud/adapterid on uute MacBook Pro ja MacBooki kasutajate kurb reaalsus. Kuna kõikide pesade (välja arvatud USB-C ja kõrvaklapipesa) eemaldamine viis endaga kaasa ka mugava MagSafe pesa ja laadija, mis ühenduvad magneetilist – seetõttu on kaablit väga mugav arvutiga ühendada ja pärast lahti saada ilma arvutit kahjustamata. Apple tundub töötavat uue väikse adapteri kallal, mille saab pista arvuti USB-C pessa ning selle külge saab kinnitada tavalise MagSafe laadimiskaabli.

Tegu on hetkel vaid Apple’i uue patendiga, kuigi tundub võimalik, et selline adapter tehakse valmis ka päriselt, arvestades kasutajate pahameelt MagSafe’i puudumise osas. Kui Apple ka sellist adapterit müügile ei too, siis muretseda pole vaja, kuna mitmed teised lisatarvikutele spetsialiseerunud tootjad on juba müügile toonud samasugused adapterid.

Selline näeks lahendus välja.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Uus Apple Mac Pro tuleb järgmisel aastal

Avaldatud:

Esimene ja eelmine professionaalidele suunatud Apple’i arvuti Mac Pro nägi ilmvalgust 2013. aastal. Kuigi riistvaralt saab arvuti olla päris võimas, ei saa seda eriti palju uuendada. Lisaks tuleb selle eest välja käia hinge hinda ja selle prügikasti kujuline disain on palju kriitikat tekitanud.

Apple on uudisorganisatsioonidele kinnitanud, et uuem Mac Pro on tulemas, kuid mitte sel aastal. Uus versioon saab palju modulaarsemaks, et seda oleks võimalik peale ostmist ka uuendada. Väidetavalt Apple hetkel just uue disaini kallal tööd teeb. Lisaks lubati koos uue Mac Pro-ga esitleda uut professionaalide monitori.

Apple’i esindaja tõi ka välja, et lauaarvutid moodustavad kõikidest Apple’i lauaarvutitest (Mac sõna sisaldavatest) vaid 20%. “Me palusime arendusmeeskonnal minna ja uuesti disainida midagi Mac Pro kasutajatele, kes soovivad rohkem laiendamis- ja uuendusvõimalusi tulevikus.”

Praegused, mitu aastat vanad Mac Pro mudelid polegi veel müügilt minemas, vaid tulevad uue hooga tagasi. Apple esitles parima hinna-ja-omaduste suhtega Mac Pro mudelit, millel on 8-tuumaline protsessor ja kaks AMD FirePo D700 graafikakarti. Selle masina hind on umbes 4000 eurot ning ka see on tulemas alles järgmisel aastal.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikas: TC

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: