UudisedEestiSamsung

Samsung Gear S3 nutikell tuli Eestis müügile

0
Samsung Gear S3

Samsungi uusim nutikell Gear S3, mis pakub IP68 vee- ja tolmukindlust, uuemat disaini ja lisavõimalusi, on alates tänasest müügil kõikjal Baltikumis ning seadme soovituslik hind algab 399 eurost.

Gear S3 põhiomaduste hulka kuuluvad IP68 veekindlus, mobiilimaksed, GPS, 4G internet ning sisseehitatud kõlar. S3-st on kaks versiooni: Gear S3 frontier on vastupidava ja aktiivse välimusega ning püsiva stiiliga nutikell Gear S3 classic on pigem tavaline.

Gear S3 on traditsioonilisest kellavalmistamiskunstist inspireeritud nutikell, mis pakub senisest enam kasutajamugavust ning uusi funktsioone, muutes mugavamaks mitmed igapäevased toimetused,” rääkis Samsung Eesti mobiilidivisioni juht Antti Aasma. “Näiteks pakub S3 nutikella pöörlev äär võimalust kõnele vastata või sellest loobuda kõnest ilma ekraani puudutamata, lükata edasi märguandeid ja äratusi. Tekstisõnumeid saab kirjutada otse nutikella ekraanile tähti joonistades,” tutvustas Aasma Gear S3 võimalusi.

Teised Samsungi uued tooted - Gear 360 kaaamera, Gear IconX kõrvaklapid ja Gear Fit2 aktiivsusmonitor - on juba Eestis müügil

Teised Samsungi uued tooted – Gear 360 kaaamera, Gear IconX kõrvaklapid ja Gear Fit2 aktiivsusmonitor – on juba Eestis müügil

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Parimad üliõhukesed sülearvutid, mida sel aastal osta

Eelmine lugu

Eestlaste internetikasutus on välismaal kasvanud ligi 4 korda

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised