EestiUudised

Tartu uues kinos asenduvad töötajad puuteekraanidega

0
Apollo Kino uued iseteeninduskassad (Foto: Sergei Zjuganov)

29. aprillil avab Apollo Kino Tartus Euroopa kaasaegseima kinokeskuse, kus järjekordade vältimiseks müüvad ja kontrollivad kinopileteid masinad ning söögi-joogi eest võtavad raha automaatkassad.

Apollo Kino tegevjuhi Rauno Stüfi sõnul ei tähenda Euroopa moodsaima kino tegemine pelgalt parima saadaoleva kinotehnika paigaldamist. “Tahame uuendada kogu kinos käimise kogemust, kus järjekordade vältimiseks ja lisamugavuse loomiseks toimub kõik võimalikult automaatselt,” selgitas Stüff.

Tartu Lõunakeskuses avatavas uues kinos hakkab tööle siiski tavapärane arv teenindajaid, kellel on Stüfi kinnitusel tavapärasest aga rohkem juhendav ja abistav roll. “Tehnikakauged inimesed saavad loomulikult jätkuvalt kinopileti ja popkorni osta ka vanaviisi otse teenindajalt,” lubas Stüff.

Kogu Lõuna-Eesti uueks meelelahutuse keskpunktiks pürgivasse Apollo Kinno tuleb 12 piletiostukassat, kohvik koos 10 iseteeninduskassaga, 3 sularahaautomaati, mis võimaldavad kinopileti osta nii paberraha kui müntide eest ning 12 automaatset väravat, mis kontrollivad kinopileti olemasolu. Lisaks saab loomulikult kinopileteid osta ka otse Apollo Kino veebilehelt ja mobiiliäpist.

Iseteeninduskassad. Foto: Sergei Zjuganov

Lõunakeskuse Apollo Kino kõikidesse kuude saali tulevad lisaks klubi- ja paaritoolidele ka mugavad elektroonilised staaritoolid, mis on hetkel vaid Mustamäe kinos ja mille asendit on võimalik toolilt seadistada ja millele paigaldatud ekraanidelt on võimalik tellida filmi ajal otse kinosaali söögi- ja joogipoolist.

Kinokeskuse kõigis saalides võetakse kasutusele 4K resolutsiooniga laserprojektorid, mis tagavad üliterava ja hetkel maailma parima kvaliteediga pildi. Lisaks saavad kolm saali tipptasemel ruumilist heli pakkuva Dolby ATMOS helisüsteemi, mis asetab vaataja otse filmisündmuste keskele.

Uus tipptasemel kinokeskus avatakse külastajatele laupäeval, 29. aprillil. Ligi 3 500 ruutmeetril laiuvas uues Apollo Kinos on kuus kinosaali ja üle 950 istekoha. Tegemist on koguperekinoga, kus on eraldi ruumid ka laste sünnipäevade ja muude ürituste pidamiseks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

TEST: Kui hästi tead Apple’i telefone ja nende ajalugu?

Eelmine lugu

Telia pakub nüüd Euroopa Liidus rändlemist Eesti hinnaga

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Eesti