UudisedEestiTele2

Tele2 uuendas kahe esinduse disaini

0
Uue disainiga esindus I Foto: Tele2

Tele2 avas 15. augustil kliendisõbralikuma, mugavama ja võimalusterohkema esinduse Lasnamäe Centrumis ning 25. augustil Tartus Lõunakeskuses.

Lisaks moodsale ja avaramale välimusele on uuendatud esindustes telefonide väljapanek arusaadavam ning hetkel kampaanias olevate seadmete leidmine oluliselt lihtsam, kuna need asuvad nüüd spetsiaalsel kampaanialetil. Ka saavad kliendid mugavalt tutvuda lisavarustusega, mis ei paikne enam klaasi taga, nagu mobiilioperaatorite esindustes seni tavaks.

Esimese uue kontseptsiooniga Tele2 esinduse avasime aprillis Rocca Al Mare keskuses. Sarnaselt Rocca Al Mare esindusele saavad Tartu Lõunakeskuse esinduse külastajad katsuda senisest palju rohkemaid telefonimudeleid, mis pole enam seina küljes kinni, vaid paiknevad laudadel.

Ka müügikonsultandid on uue kontseptsiooni ja töökeskkonnaga väga rahul. „Töötajate rahulolu on meie jaoks tähtis, mistõttu lähtusime uue kontseptsiooni puhul paljuski just nende endi soovidest,“ ütles Tele2 jaemüügijuht Sirje Likk.

Sel aastal läbivad samasuguse uuenduskuuri veel Pärnu Kaubamajaka ja Ülemiste keskuse esindused.

Tele2 uue disainiga esinduse kampaanialett ja lisatarvikute sein. I Foto: Tele2

Tele2 uue disainiga esinduse kampaanialett ja lisatarvikute sein. I Foto: Tele2

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Huvitav fakt: äsja täitus Eestis100 000 Mobiil-ID kasutajat

Eelmine lugu

Tallinnas leiab peagi aset järjekordne veebiarenduse konverents Refresh

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised