EestiSamsung

Samsung tutvustas uuendatud J-soodustelefoniseeriat

0

Samsung tutvustas eile uut Galaxy J sarja. Eesti poelettidele jõuavad Galaxy J7, J5 ja J3 mudelid alates juulist, pakkudes varasemast paremaid kaameraid ja endiselt soodsain hindu.

“Galaxy J-seeria on üks enimmüüdumaid telefoniseeriaid Eestis ja terves Euroopas,” rääkis Samsung Eesti mobiilidivisjoni juht Antti Aasma. “Oleme kindlad, et ka uus Galaxy J-seeria oma täiustatud disaini, suurepärase kaameratehnoloogia ja kõrgelt hinnatud lisavõimalustega on atraktiivne valik nii praegustele kui uutele klientidele, kes otsivad ilusat disaini, võimekat nutitelefoni ning seda kõike mõistliku hinnataseme juures.”

Galaxy J7-l on  metalne korpus ja Full HD super AMOLED ekraan, pikem akuiga ning 3GB RAM mälu. Kõik uued J-seeria telefonid on parimate kaameratega: J7 ja J5 on täiustatud kõrge resolutsiooniga 13-megapikslise esi- ja tagakaameraga, mida täiendab tagumine LED välk, abistades kasutajal teha selgeid fotosid isegi vähese valguse juures. Eelmistest mudelitest eristab uusi J7 ja J5 telefoni sõrmejäljelugeja.

Senisest veelgi kompaktsem Galaxy J5 on stiilse metallist korpuse ja Full HD super AMOLED ekraaniga nutitelefon. Tänu täiustatud 13-megapikslisele esi- ja tagakaamerale ning võimalusele lisada kuni 256GB microSD kaart mälumahu suurendamiseks, on kasutajal võimalik alati teha ja säilitada talle olulisi hetki. Kiirem 1.6GHz protsessor teeb Galaxy J5 telefoni võimsamaks kui kunagi varem.

Galaxy J3 on nüüd samuti metallist kerega, et sobituda disainilt sarja teiste telefonidega. Nutitelefonil on sarnaselt J7 ja J5 mudelitega suurem mälumaht (16GB) ning sisseehitatud 2GB RAM mälu. Samuti võimaldab 13-megapiksline tagakaamera koos korraliku autofookusega teha paremaid pilte. J3 telefoni täiustab lisaturvalisuse platvormi Samsung Knox, et tagada seadmes peituva sisu võimalikult turvaline hoiustamine.

 

virtuaalserver

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Muutused IT-vallas: majasiseseid inimesi jääb vähemaks, teenust ostetakse sisse

Eelmine lugu

Eesti kaitsetööstusettevõte tehnoloogia jälgib Indoneesia džunglis terroriste

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Eesti