MuuAppleÄpid

Apple soovib teha rakendused väiksemaks, et väiksemahulistele telefonimudelitele mahuks rohkem andmeid

0

Seoses sellega, et Apple tõi koos enda suuremahuliste iPhone 6S nutitelefonidega turule ka vähe mahutava 16GB’ise sisemäluga nutitelefoniga, sai tootja aru, et 16-gigabaidilsest sisemälust eriti ei jätku mitmete nõudlikumate rakenduste hoiustamiseks ning seetõttu tegi Apple uue funktsiooni arendajatele, mis laseb teha rakendused väiksemamahulisteks. See tähendab, et varsti saavd iPhone’i kasutajad mahutada enda nutitelefoni rohkem rakendusi ja muud infot, ilma et peaks muretsema mälumahu täitumise pärast.

Uus funktsioon kannab nime App Thinning ja tuleb koos iOS 9.0.2 tarkvarauuendusega, mis aitab nutitelefoni mälumahtu säästa rakenduste suuruse arvelt.

App Thinning ei tööta automaatselt- toimimiseks peavad arendajad enda rakendustes olevate failide mahtu väiksemaks muutma.

Põhiliselt töötaks rakenduse mahusäästmise funktsiooon nii, et kasutaja saab endale kõige väiksema suurusega algversiooni rakendusest ning soovi korral saab sellele lisafunktsioone juurde laadida.

See uudis võib tugevalt vihjata sellele, et Apple ei hakka järgmist iPhone 7 nutitelefoni tootma 16-gigabaidise mudelina.

 

Allikas: T3

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Uus HDMI kaablite sertifikaat tagab nende sujuva 4K ja HDR video esitamise

Eelmine lugu

Microsoft tegi avalikuks Lumia 950 nutitelefoni, millel on vesijahutus!

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Muu