Muu

Koera emotsioone jägiv seade – TailTalk

0

Koertekeel võib olla mõnikord raskelt mõistetav. Alati ei pruugi meie arusaam karvastest sõradest olla sama. Sellepärast soovibki DogStar Life turule tuua TailTalk‘i mis on koera saba külge kinnituv seade, mille ülesandeks on tunnetada koera emotsioone, kui ta liigutab.

https://www.youtube.com/watch?v=rVf6RF9v_Dw

Väike tehnoloogiat täis seade kinnitatakse koera saba külge nagu näiteks patsikumm. Erinevad andurid mõõdavad, kas koer liigutab saba nii, et ta on õnnelik või tahab tähelepanu.

zxuuunshbsuurkjn7oera emotsioonipael dagh587a5h87fhj8763jk7a85j4736ikj7 8a5o

TailTalk’i seade saadab nutitelefoni tagasi infot selle kohta, kas koer on õnnelik, tunneb stressi või ootab midagi. Teavitusi koera emotsioonide kohta saab ka siis, kui telefon pole läheduses. Nii saab kohe teada, kui akna taga olev kass ajab koera pahaseks.

Aku kestab kuni 6 kuud ja seade on otseloomulikult veekindel, et seda ei peaks kunagi eemaldama. Samuti on TailTalk närimiskindel, et mõned koerad sead ära ei sööks või ära ei nokiks.

TailTalk kogub hetkel Indiegogo lehel rahalist toetust, mida läheb vaja firmal 100,000 dollarit. Kui TailTalk saab mõne nädalaga 100,000 dollarit kokku, siis jõuab seade poelettidele umbes 130 eurose hinnasildiga.

Allikas: Indiegogo

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Uus Playstation 4 pult muudab mängukonsooli koduseks meediakeskuseks

Eelmine lugu

Jaapanis testiti 5G internetti

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Muu