TOP 5

TOP 5: enim illegaalselt allalaaditud filmid

0

Uute ja kuulsate filmide piraatlemine on tänapäeval üsnagi “tavaline” tegevus, mida saab teha peaaegu igaüks. TorrentFreak on kokku pannud nimekirja enim illegaalselt alla laetud filmidest. Täna räägime teile viiest enim alla laetud filmidest.

5. Batman vs Superman: Õigluse koidik

Batman-v-Superman-Dawn-of-Justice-20161

Illegaalsete allalaadimiste täpset arvu ei ole teada, kuid teada on, et filmi tegemiseks kulus 410 miljonit dollarit. Võrdluseks võib tuua, et filmi “Raudmees” tegemiseks kulus 225 miljonit dollarit. Kartes, et keegi ei kontrolli jumalat meenutava superkangelase tegusid, astub Gotham City hirmuäratav ja võimas õigusemõistja ise vastu suurlinna kõrgesti austatud kaasaegsele päästjale, kuni ülejäänud maailm püüab selgusele jõuda, millist kangelast nad tegelikult vajavad. Samal ajal kui Batman ja Superman on omavahel sõjajalal, kerkib esile uus hädaoht, mis seab inimkonna suuremasse ohtu kui kunagi varem. Batman vs Superman’i režissöör on Zack Snyder ning pikkus on 2 tundi 31 minutit.

4. Deadpool

Deadpool

16. veebruaril 2016, oli Deadpooli illegaalselt alla laetud umbes 6000 korda. Tänaseks on seda alla laetud kordades rohkem. Filmi režissöör on Tim Miller ning peaosatäitja Ryan Reynolds. “Deadpool” räägib mehest kellel diagnoositi ravimatu vähk. Kuna tal polnud enam midagi kaotada, liitub mees äärmusliku eksperimendiga, mille tulemusel omandab kiire paranemisvõime. Relvastatuna oma uute võimete ning erakordselt väärastunud huumorimeelega, asub Deadpool jahtima meest, kes oleks ta elu peaaegu täielikult hävitanud.

3. Hail Casear!

HailCaesar470

Hail Caesar’i esilinastus toimus Los Angeles’es 1. veebruaril 2016. Filmi peaosatäitjad on Eddie Mannix ja George Clooney ning režissöörid on Ethan Coen ja Joel Coen. Täpset allalaadimiste arvu ei ole teada.

 2. Star Wars: Jõud tärkab

FC_Star_Wars7_sisu_670x250px

Filmi režissöör on J.J Abrams ja peaosatäitjad Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill. Interneti avarustesse on Star Wars’i lekitatud vähemalt 13 000 korda. Filmi avanädalal müüdi rekordilise arvuga pileteid. Maagiline ulmeseiklus “Star Wars: Jõud tärkab” on 1977. aastal alanud mammutsaaga seitsmes peatükk, mis on uute tegijate käes valmis tõusma seninägematutsse kõrgustesse. Tegevus toimub ammu ammu, ühes kauges, kauges galatikas…

1. Mees, kes jäi ellu

Mees kes jäi ellu

“Mees, kes jäi ellu” on enim illegaalseid allalaadimisi saavutanud film. Tõestisündinud lool põhinev karm seiklusfilm “Mees, kes jäi ellu” on raputav teekond, mille keskmes on ühe mehe võitlus ellujäämise nimel ning inimhinge erakordne jõud. Ameerika kaardistamata metsikul kõnnumaal langeb karusnahakütt Hugo Glass (Leonardo DiCaprio) karu ohvriks ning jäetakse kaaslaste poolt surema. Toeks tahtejõud, alustab Glass teekonda läbi jäise põrgu, mille teises otsas ootavad kättemaks ja loodetav lunastus. Filmi režissöör on  Alejandro Gonzalez Inarritu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Tele2 arendab koos Microsoftiga telefonikõne tõlkijat

Eelmine lugu

DJI Phantom 4 on midagi enamat kui lendav kaamera

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in TOP 5