UudisedApple

5 miljonit Fordi autot saavad uuendusega personaalassistendi Siri otse autoroolile

0

Autotootja Ford uue tarkvarauuendusega lisandub võimalus kasutada autos Apple’i Siri personaalassistenti, et teha telefonikõnesid, saata tekstisõnumeid, lisada endale meeldetuletusi, uurida ilma kohta, saada navigatsioonijuhiseid – funktsionaalsus on põhimõtteliselt sama, mis Siri tavaversioonis, aga oluliseks erinevuseks on see, et enam pole vaja telefoni hakata taskust otsima ja sõidu ajal vajutada häälkäskluse nupule ja siis telefon käes hakata Siriga rääkima.

See tegevus pole ohutu ning pealekauba ebaseaduslik. Tänu Fordi uuendusele on nüüd võimalik kasutada autoroolil olevaid juhtnuppe, et seadistada helitugevust ja ühe pöidlaliigutusega avada suhtlusliini Siriga.

Selleks, et Sirit Fordi autodes kasutada, on vaja ka iPhone’i ning see näiteks Bluetoothiga ühendada MyFord Touch seadmega, mis peab autos olema, et uut võimalust kasutada. Nendel, kellel on olemas iPhone ja Fordi autos MyFord Touch, saavad laadida alla uuenduse autotootja kodulehelt.

Siri võimekus pole kahjuks nii lai kui seda on Apple’i CarPlay oma, aga kui enne ei ole autos olnud erilisi muid kasulikke programme, siis on Siri väga kasulik, sest enam ei pea telefoni taskust välja otsima ja silmad saab suunata ainult autoteele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jaapanis tuleb müügile seebiga pestav nutitelefon

Eelmine lugu

YouTube plaanib Red videokeskkonnas hakata peagi näitama eksklusiivseid telesaateid

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised