ÄpidAppleUudised

Apple pakub iPad Pro ametliku lisatootena Microsoft Office 365 kontoritarkvarakomplekti

0

Esmaspäeval toimunud Apple’i pressikonverentsil lubas Apple, et iPad Pro tahvelarvuti suudab asendada Windowsiga sülearvutit. Võimsad sõnad.

Apple’il on tõsti taga, mistõttu on Microsofti hinnatud kontoritarkvara Office 365 teine ametlik kolmandate osapoolte lisatarvik iPad Pro-le, mida saab soetada koos tahvelarvutiga Apple’i kodulehelt. Esimese lisatarvikuna on juba mõnda aega saadaval olnud Logitechi CREATE taustvalgustusega klaviatuuridokk.

Office 365 tarkvara hinnad iPad Pro’le algavad 70 dollarist, hind sõltub litsentside arvust ja sellest, kas tarkvara läheb ülikoolile või mitte. Korraga saab osta Office’i vaid üheks aastaks, 70 dollarit ongi aastamaks. Kui üks aasta saab läbi, tuleb juurde maksta või tellimusest loobuda.

Üllatavalt saavad Office 365 tarkvarakomplekti tasuta uue ja väiksema 9,7-tollise ekraaniga iPad Pro omanikud, suurema ja vanema tahvli kasutajad peavad maksma.

Soodsaim uud 9,7-tollise ekraaniga iPad Pro maksab USAs 599 dollarit, hind ja saadavus Eestis on lahtine.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Google tutvustab üht enda suurt andmekeskust 360° videoga

Eelmine lugu

Microsoft plaanib Skype’i välimust ja ühilduvust muuta

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Äpid