Apple Uudised

Apple patendeeris huvitava hübriid-sülearvuti idee

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Apple patendeeris äsja kontseptsiooni sülearvutist, mille ekraan ja klaviatuur on eemaldatavad üksteise küljest, aga need on midagi erilisemat.

Väidetavalt on Apple tegemas järgmise generatsiooni MacBook sülearvutit kaheosaliseks, sarnaselt uuele Microsoft Book’ile.

Eriline on Apple’i konseptsioonis see, et arvuti kõik põhiosad (protsessor, operatiivmälu, muutmälu jne) asuvad klaviatuuri osas. Ekraan pole seega midagi enamat kui kas tavaline LCD ekraan või Retina ekraan, mille sees ei peitu kogu arvuti põhikomponentidest.

Sellise süsteemi plussiks on ekraani kasutamine klaviatuurist eemalt tänu juhtmevabale ühendusele, aga kas poleks parem mitte jätta sobival ajal klaviatuuri lihtsalt maha, aga järgmise MacBook’iga peate hoidma nii klaviatuuri kui ekraani üksteise lähedal.

Pole kindel, et Apple ka reaalsuses sellise arvuti ükskord turule toob, sest firma on mitmed patendid jätnud unarusse, aga võib-olla näeb järgmisel aastal ilmavalgust mitu uut MacBook’i, millest üks on nagu Microsoft Surface Book.

Allikas: CNN

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: