UudisedApple

Apple võib Watch 2 nutikella avalikustada juba kolme kuu pärast

0

Esimene Apple Watch nutikell toodi avalikkuse ette enam kui aasta tagasi.

Kui allikad ei valeta, siis plaanib Apple avalikustada Watch 2 nutikell juba järgmise aasta märtsis ning müügile peaks see jõudma aprillis. Apple Watch 2 nutikella kohta pole hetkel midagi rohkemat teada, kuid arvatakse, et kellale tuleb uus ja parem tervisejälgimise sensor, parem unejälgimine ning palju muud.

Apple ei hakkaks ainult ühe väikese toote pärast jälle suurt pressiüritust korraldama ja seetõttu arvatakse, et ettevõte avalikustab ka kauaoodatud iPhone 6c nutitelefoni, millel on 4-tolline ekraan ning see on ehitatud tugevast metallist, mitte plastikust nagu iPhone 5c.

Samuti peaks väiksel iPhone’il olema Apple’i A9 kiip ning NFC tugi, et teostada Apple Pay makseid.

4-tollisest iPhone’ist on viimastel kuudel korduvalt rääkinud analüütik Ming-Chi Kuo, kes on juba mitmeid aastaid lekitanud Apple’i siseinfot. Näiteks on ta teinud mitu kuud enne Apple’i poolt avalikustamist teatavaks 4,7 ja 5,5 tollised iPhone’id, kahes suuruses Apple Watchid, uue 12-tollise MacBooki ning iPhone 6Si kõik tehnilised parameetrid.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Kas see ongi Samsung Galaxy S7?

Eelmine lugu

Samsung tegi 128GB mälumahuga “talveversiooni” Galaxy Note 5 nutitelefonist

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised