Uudised

Asus tegi ümmarguse ekraaniga nutikella

0
Asus Zenwatch 3

Tehnoloogiaettevõte Asus avalikustas Berliinis toimuva IFA 2016 tehnoloogiamessi raames uue nutikella, mis on sarnaselt paljudele teistele ümmarguse ekraaniga.

Uus Zenwatch 3 omab 1.39-tollist AMOLED (puute)ekraani, millel on resolutsioon 400x400p ning piksleid tolli kohta 287. Kella korpus on valmistatud roostevabast terasest ja saab olema saadaval kolmes erinevas värvitoonis – must, hõbedane ja kuldne.

Kella pakus on 9.95mm, mis on veidi õhem Huawei Watch’ist. Nutikella hoiab töös Qualcomm Snapdragon Wear 2100 protsessor koos 512MB muutmäluga. Sisemälu on 4 GB. Zenwatch 3 aku on väiksemapoolne, mahutades vaid 341 mAh-d, on kellal HyperCharge tehnoloogia, mis võimaldab 15 minutiga laadida kella agu 60 protsendini.

Tarkvara poolelt on kellal Android Wear ning Asus lisab sinna veel mõned enda kujundused. Nutikell suudab mõõta samme 95%-lise täpsusega ning jälgida suudab see ka erinevaid sportlikke tegevusi.

Zenwatch 3 hakkab maksma veidi üle 200 euro ning saadavuse kohta pole hetkel veel midagi teada.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Garmin esitles uut seikluskaamerat, mis filmib 4K resolutsioonil ja kuulab häälkäsklusi

Eelmine lugu

Samsung avalikustas uue Gear S3 nutikella

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised