SamsungUudised

Samsung avalikustas uue Gear S3 nutikella

0

Samsung esitles uut nutikella Gear S3, mis on uuendus eelmisele Gear S2-le. Kell tehti avalikuks IFA 2016 tehnoloogiamessil.

Gear S3 põhiomaduste hulka kuuluvad IP68 veekindlus, mobiilimaksed, GPS, 4G internet ning sisseehitatud kõlar.

S3-st on kaks versiooni: Gear S3 frontier on vastupidava ja aktiivse välimuse ning püsiva stiiliga nutikellning Gear S3 classic on pigem tavaline.

„Gear S3-ga jätkame oma kantavate seadmete kategooria pärandi täiustamist, mis pakub tarbijate elustiili jaoks mitmekülgseid valikuid,“ kommenteeris Samsung Eesti mobiilidivisjoni juht Antti Aasma. „Samsung Gear S2 tegi nutikellade kategoorias märkimisväärseid edusamme, esitledes isikupärastatavat sihverplaati ja funktsionaalset pöörlevat äärt, mis pakuvad intuitiivset nutikella kasutamise kogemust. Nüüd laiendame uue Gear S3 abil oma Gear kollektsiooni ja esitleme mitte ainult suurepärast nutikella, vaid ka suurepärast kella,” lisas Antti Aasma.

Lisaks peenele välimusele vastab Gear S3 IP68 veekindluse standardile, nii et seda saab kasutada igapäevaselt ilmastikutingimustest sõltumatult.

Gear S3 lansseerimine Baltikumis toimub planeeritult 11. septembril ning seadme soovituslik hind algab 399 eurost.

Gear S3 Lifestyle 33

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Asus tegi ümmarguse ekraaniga nutikella

Eelmine lugu

Logitechi uut hiirt saab kasutada kolme erineva arvutiga

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Samsung