Uudised

Asuse uutel nutiseadmetel on reklaamiblokeerija juba eelnevalt paigaldatud

0

Asusel on kindel plaan hakata kasutajate veebilahitsemist muutma, uutel Asuse nutitelefonidel ja tahvelarvutitel on AdBlock reklaamiblokeerija laiendus originaalses veebilehitsejas juba sees.

Reklaamiblokeerimine nutiseadmetes pole uus nähtus, sest hiljuti väljastati eraldiasetsev veebilehitseja AdBlock Browser, mille kasutamisel veebisirvimisel sai vabaneda kõikidest hüpikakendest ja reklaamidest.

Asuse uue võimaluse muudab eriliseks see, et AdBlock plugin ei ole eraldi veebilehitsejana telefonis, nagu seda on võimalik teha teiste mudelitega, vaid see on tavapärasele veebilehitsejale lisatud ning vaikimisi on see sisselülitatud. Nii võib juhtuda, et veebilehed tunduvad alati niivõrd “puhtad”, aga kui AdBlock välja lülitada, siis muutuvad lehed kohe “räpaseks”.

Asuse sõnul saab sisseehitatud Adblockeriga nutitelefone ja tahvelarvuteid näha järgmise aasta alguses, kui uued seadmed avalikkuse ette tuuakse.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

HTC One A9 ja M9 nutitelefonid said uusima Android 6 operatsioonisüsteemi

Eelmine lugu

Livestream hoiatab kasutajaid võimaliku andmevarguse eest

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised