UudisedCanon

Canon esitles uut PowerShot SX620 HS kompaktkaamerat

0

Canon tutvustab täna uut kompaktset supersuumiga kaamerat PowerShot SX620 HS.  Kasutajasõbralikul kaameral on 20,2 megapiksline CMOS-sensor ja DIGIC 4+ protsessor ning valik loomingulisi efekte.

PowerShot SX620 HS kaameral on erakordselt laia nurgaga objektiiv ja 25-kordne optiline suum, mida võib ZoomPlus tehnoloogia abil suurendada kuni 50 korda. Liikumise ajal  pildistades kohaneb kaheksarežiimiline pildistabilisaator pea iga olukorraga, tagades objektide detailsuse ja selguse. Ühtlasi võimaldab kaamera filmida Full-HD videoid. Dünaamiline pildistabilisaator kindlustab igale kaadrile stabiilsuse ja ühtlase salvestuse ka suure suumi ja liikumise ajal pildistamisel. Lugude eristuse funktsioon Story Highlights aga seob fotod ja videoklipid ühtseks videoalbumiks.

Kunstilistest lisadest on kaameral loomingulise võtte (creative shot) režiim ja stiilsed efektid ning sellised filtrid nagu kalasilm või miniatuurefekt, mis võimaldavad saada oma pildist viis erinevat versiooni.

NFC-ühenduse abil saab kaamerat hõlpsasti ühendada oma nutiseadmetega ja jagada pilte Camera Connect rakenduse kaudu või varundada need Wi-Fi abil mõnda pilveteenusesse nagu näiteks Canoni irista. Otseseks üleslaadimiseks ja uudseks jagamiseks on PowerShot SX620 HS ühendatav Canon Connect Station CS100-ga.
PowerShot SX620 HS
Põhiomadused:

  • Suure suumiga kompaktne kaamera
  • Kergelt ühildatav, kaugpildistamise/-filmimise ja kujutiste jagamise võimalus Wi-Fi ja NFC kaudu
  • Võimalus luua täis-HD filme lihtsa nupuvajutusega
  • Valik loomingulisi efekte

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Telia Eesti juhtkond muutus

Eelmine lugu

Nõgusad ekraanid pakuvad lihtsalt silmailu või on telerite tulevik?

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised