Uudised

Dell avalikustas XPS 15, 13 ja 12 sülearvutid, millel on sees Intel Skylake protsessorid

0

Dell kuulutas välja trio enda XPS väikestest aga võimekatest sülearvutites, milleks on XPS 13, XPS 15 ja kõige väiksem XPS 12.

Sülearvutitel on karbist võttes peal Windows 10 operatsioonisüsteem ja Inteli 6-seeria Skylake protsessorid, mis ei jää mitte millegiga hätta.

Dell XPS 15 on tõeline äriklassi sülearvutikasutaja unistus, sest 16-gigabaidlise operatiivmäluga ei jää hätta ka 3D animatsioonide renderdamisega ning GTX 960M graafikakaart koos 2GB GDDR5 videmäluga tagab sujuvalt jooksvad arvutimängud peale tööd. Selleks, et kõik mängud, programmid ja failid ära mahuksid, on arvuti saadaval kas 1TB tavalise kõvaketaaga või kiirema 1TB PCIe SSD seadmega.

Kõige kallim XPS 15 mudel on valmistatud süsinikkiust ja alumiiniumist, tagades arvuti maksimaalse kvaliteedi, kerguse ja väljanägemise.

XPS 15 Touch Notebook in Lobby

Üks parimatest omadustest XPS 15-l on tootja sõnul selle InfinityEdge ekraan, millel põhimõtteliselt ääred puuduvad. Selle tulemuseks on äärest ääreni ekraan ning sülearvuti kannab “maailma väikseima 15-tollise ekraaniga sülearvuti” tiitlit. Sülearvuti on lisaks väga koraalikule ja stiilsele ekraanile märgatavalt õhuke- seadme paksus on kõigest 11mm – 17mm ning see kaalub 1.78KG.

Üliteraval UHD ekraanil on 3840 x 2160 pikslit koos väga selgete värvidega.

Aku kestab tootja sõnul 17 tundi, mis on peaaegu poole rohkem kui Apple’i MacBook Air sülearvutil.

Liikudes edasi Dell XPS 13. juurde, on sellel samasugune InfinityEdge äärest ääreni ekraan, mis on konkreetsel süleril 13-tolline. Saranselt suuremale vennale, suudab XPS 13 kanda 1TB kõvaketast ja 16GB RAM mälu.

Dell XPS 13 (Model 9350) Touch 13-inch notebook computer (Dino 2 XPS) on a wooden bench out side, with Dell Power Companion PW7015M (Dura Ace) and Dell Adapter USB Type-C HDMI/VGA/Ethernet/USB 3.0 (Slayer 2.0). A person seated beside the computer can be s

Ekraani resolutsioon on väiksemal vennal sama, aga Dell’i sõnul kestab XPS 13 aku kuni 18 tundi.

Järele on veel jäänud Dell XPS 12, mis pole päris tavaline sülearvuti, sest tegu on kaks-ühes sülearvutiga, mis koosneb kahest osast – ekraanist ja klaviatuurist. Kui magnetitega klaviatuuri külge ühendatud ekraan lahti ühendata, siis jääb kätte Windows 10 operatsioonisüsteemiga tahvelarvuti, millega saab teha kergemaid toiminguid puuteekraanil.

XPS 12 2-in-1 Notebook in Lobby

Klaviatuur on võrdlemisi tugev ning omab taustavalgustust pimedas trükkimiseks.

Dell XPS 12 hübriid-sülearvutil on ka 4K ekraani valmidus, kui peaks kunagi tekkima soov ühendada arvuti külge 4K kuvar. XPS 12-l on pardal lisaks kaks kaamerat – taga on 8Mpx kaamera ning ekraani kohal oleval selfiekaameral on 5 miljonit pikslit.

Dell XPS 13 jõuab peagi poodidesse hinnaga 1150€ ja suurem XPS 15 hakkab maksma umbes 1500 eurot. XPS 12 hinna ja saadavuse kohta hetkel info puudub, aga tootja sõnul tehakse hind avalikuks lähikuudel.

 

Allikas: Dell

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Geniaalne idee – Adidas printis 3D printeriga spordijalanõude sisetallad

Eelmine lugu

Facebook Messenger on lõpuks saadaval Apple Watch’ile

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised